reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta mam karmiących

reklama
Kacperek wczoraj skończył 3 tygodnie więc może to dla tego nie wyrabiamy z kamieniem go. No i zaczoł ulewać czego wcześniej nie było.
 
u mnie to samo, od 3dni mala na cycu i ewidentnie jej za malo mleka, bo wysysa do konca a potem sie denerwuje ze nic nie leci. Dokarmiam ja niestety, jutro ide do poradni laktacyjnej. Mam nadzieje ze cos sie wyjasni. Pije herbatke na poprawienie laktacji moze cos pomoze.
 
Calineczka dużo wody, herbatki i częste przystawianie do cyca pomoże - ja mam podobny problem.
Powiedziałam sobie, że nie poddam się i pozytywnie będę myśleć.
 
Jak macie mało pokarmu polecam bawarki. Ogolnie na przyrost pokarmu trzeba pic ciepłe i słodkie. Ja pije codziennie przynajmniej 2-3 ciepłe bawarki i na razie na brak pokarmu nie narzekam :-)
A z tego co wiem to picie zimnej, bezsmakowej wody nie wpływa w ogole na pokarm...
Ja zawsze piłam kawe czy herbate jak juz była zimna, ale teraz sie zmuszam zeby pic jak najcieplejsze... :-)
 
dziewczyny mam problem maly.Rafalek po kazdym karmieniu ma czkawke...:/co moge robic zle?po karmieniu zawsze biore go na raczki i nosze troche zeby mu sie odbilo, chociaz nie zawsze chce....nie wiem kurcze co robic bo to chyba cos nie tak jak za kazdym razem czkawka:/
 
Blond czkawka jest u noworodków normalna i nie jest niczym niepokojącym. Przeciez w brzuszkach nasze malenstwa tez czesto miały czkawki :-D Ja z czkawka nie robie nic, sama przechodzi.
 
no ja wlasnie daje cyca, ale u mnie zawsze jest ten sam schemat:cyc-czkawka-cyc:/wiem ze to nic goznego:)tylko chodzi mi o to ze moze ja go jakos zle trzymam, albo zbyt wczesnie klade po karmieniu i dlatego...?
 
reklama
Natankowi też często dokucza czkawka, a przystawienie wtedy go do cyca graniczy z cudem! Niestety.
Mi położna powiedziała, że bawarka to mit, ale jak Tobie pomaga to super.
Pamiętajcie o kryzysie laktacyjnym! 3 tydzień, miesiąc. 6 i 9. Właśnie wtedy najczęściej matki rezygnują z karmienia a trzeba jak najczęściej przystawiać do piersi -laktacja na pewno wróci do normy.
 
Do góry