reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta mam karmiących

no a u nas karmienie wygląda tak:
w nocy Bartuś przespał prawie 7 godz więc wzięłam go do przebrania żeby się obudził żeby go nakarmić a w ciągu dnia ciągle chce jeść i bardzo marudny:-(
 
reklama
Calineczka dużo wody, herbatki i częste przystawianie do cyca pomoże - ja mam podobny problem.
Powiedziałam sobie, że nie poddam się i pozytywnie będę myśleć.


No wlasnie ja pije duzo a od cyca to mala prawie sie nie odrywa :-)
Dzis jest juz lepiej, mala spokojna, caly dzien przespala, budzila sie tylko na jedzenie. Mleko jest, moze nie tyle co przedtem ale jak widac dzisiaj malej wystarcza.
Ja tez sie nie poddam !! :-)
 
JA odciągam mleko i daje w butli małemu. Udaje mi się zapełnić butelkę dopiero po minimum 4h przerwie inaczej z dwóch piersi jestem w stanie wycisnąć max 40 mli. Poza tym dokarmiam sztucznym. Piję herbatki, karmi masuje i staram się odciągać jak najczęściej. A piersi bolą mnie przeokrutnie. Mąż mnie namawia żeby odstawić pierś i przejść wyłącznie na sztuczne a ja jakoś niepotrafie się z tym pogodzić. Gdyby chociasz przestało boleć było by super. Mógłby sobie w tedy siedzieć godzinami przy cycku a jak na razie kończy to się wyłoncznie moim płaczem i zgrzytaniem zębów. Nawet odciąganie laktatorem strasznie boli.
 
dziewczyny mam problem maly.Rafalek po kazdym karmieniu ma czkawke...:/co moge robic zle?po karmieniu zawsze biore go na raczki i nosze troche zeby mu sie odbilo, chociaz nie zawsze chce....nie wiem kurcze co robic bo to chyba cos nie tak jak za kazdym razem czkawka:/
To jest normalne mój mały tez ma bardzooo czesto:tak:

Marma to sie nie poddawaj jak jestes na tyle silna to tylko chwalic ciebie:tak:
 
Kacperek wczoraj skończył 3 tygodnie więc może to dla tego nie wyrabiamy z kamieniem go. No i zaczoł ulewać czego wcześniej nie było.
Marma nasz Kuba też strasznie ulewa,mimo że kilka razy ładnie odbije po jedzeniu to jeszcze potem daje:baffled: Mam nadzieję ze to minie.
Ja na brak pokarmu narazie nie narzekam, Kubuś tak mi rozruszał laktacje że mogłabym jeszcze takich dwóch karmić;-) Nie wiem czy on tak mało je czy tak mi się po prostu produkuje:sorry2:
 
a mi wczoraj wieczorem zabrakło mleka, siedział 2 h na cycu i wszystko wypił, więc wczoraj na noc dostał pierwszy raz butle. Wczoraj ani dzis nie chce ani łyczka koperkowej herbatki a pręzy sie jak robi kupke, ja pije herbatki i mam nadzieje ze wieczorem łyknie toche koperkowej.
 
Marma dokładnie nie poddawaj się - a laktacja się unormuje.
Ja sporadycznie daję butlę ze sztucznym raz na dwa dni - ale chyba całkowicie zrezygnuję z butli i tylko cycowe będzie mleczko.
 
dziewczyny a jaka herbatke pijecie na to prezenie sie malenstw?mama dzisiaj chciala mi kupic i babka jej sprzedala hipp natal wspomagajaca laktacje:(a mleka to ja mam dosc i nie chce zeby mi sie jakis nawal zrobil znowu:(nie wiem czy to pic, czy babka sie pomylila i dala to.
a propos co pijecie?jakie herbaty?ja dzisiaj wypilam mietowa, i pije normalna czrna slaba bo taka dawali w szpitalu.oprocz tego wode oczywiscie i kubusia od czasu do czasu.strasznie lubie owocowe herbaty ale nie wiem co wolno:(
 
ja pije malinową i jest ok, zrobiłam sobie to co któras pisała mieta rumianek i koper, ta hipa na karmienie, czasami koperkową, mięte.
 
reklama
Do góry