reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

hej dawno mie tu nie było:confused:
witam nowa mamusie:-)
Czytam wasze posty i sie smieje bo dokładnie jak bym to ja pisała:-)oliwia uwielbia dzieci i zabawy z nimi,a lato i siedzenie w piachu to by całymi dniami siedziała ,przecierz to dla dzieci :-Dmojej kolezanki mama jak wyszła z małą na plac zabaw to tylko mogła za reke ja trzymac i zagladała jak dzieci siedza w piachu i sie bawia ,bo by sie wybrudziła:szok:
bernatka moja Oli tez uwielbia teletubis i domisie:-Dte zdiecie z weglem super:tak:
 
reklama
witam

Moje dziewcze śpi ,ostatnio sama się domaga spania ,a to chyba przez to że codziennie robimy to samo i ona już wie że jest teraz czas na drzemke :tak: :-D tylko jej się myli z wieczornym spaniem ,bo wtedy oglądamy książeczki i dopiero do łóżeczka i jak na drzemkę ja kłade to jest płacz bo ona chce ksiażeczki czytac:happy:
 
Witam,mój Kacperek też ma ustalony rytm dnia: 12.00 drzemka, 20.00 nocne spanie i też z książeczką na dobranoc.
A jeżeli chodzi o zabawy w piaskownicy to wciąż się uczy wsółpracy z dziećmi, jedyne co mnie męczy:sick: to sytuacje gdzie jest wiele dzieci do zabawy ale tylko np. moje ma zabawki, i zaczyna sie rywalizacja kto pierwszy wyrwie małemu zabawkę. Nie rozumiem jak można przyjść z dzieckiem na plac zabaw,do piaskownicy i nie wziąść chociaż wiaderka i łopatki.Ja zawsza mam pełen ekwipunek - wiaderko,łopatka jakaś foremka i młynek do piasku, ale dla wszystkich nigdy nie starczy :-) Młego dnia
 
Racja Jarzębinka tak często się dzieje na piaskownicach ,kiedyś mieliśmy fajna sytuację ,że córcia mojej znajomej zabrała chłopcu starszemu taką jedną rzecz ,dokładnie to był taki kabelek ,rurka plastikowa i chłopiec z predkościa światła zjawił sie i i odebrał to ,jeszcze tłumaczac małej dobitnie to nie jest twoje to jest moje i zabrał jej ,po czym wlazł do piaskownicy i zabrał mojej niuni wiaderko i łopatkę:no: :wściekła/y: :wściekła/y: :-D agent jeden ,az matka na niego krzyczała
 
Ale czasem mamusia siedzi daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeko na ławeczce,i nie zwraca uwagi co jej pociecha robi w piasku;pewnego dnia w trakcie zabawy dołączyła dziewczynka, już była 2 chłopców w piasku,zabrała młynek i biegiem z paskownicy,po całym placu biegała, a mamusia nie zareagowała, dopiero rekacja z naszej strony przywołał dziecko do piaskownicy i ponownej zabawy, ale oczywiści tylko nasz miał zabawki,więc dlatego była rywalizacja
 
Byłam dziś u kolezanki kóra ma dzieciaki ,jeden rok a drugie 4 latka ,Emi najpierw obserwowała ,potem dzieciaki sie kompały i omało co nie wlazła do niech do wanny :tak: :tak: :-D Nie chciała do domku iść ,już dwa razy mi się zdarzyło że do domu nie chciała iść bo dzieci są i może nie bawi sie z nimi tak czynnie ale widac że do dzieciaków sie garnie ,bardzo mnie to cieszy :tak: :-) ,bo szczerze mówiac to martwiłam się :baffled: jak kiedyś chciała zaraz do domu iść

dałam jej dziś mleko w niekapku ,specjalnie dziś dla niej kupiony ,najpierw była zadowolona ,ale pić zabardzo nie chciała ,a teraz na wieczorne spanie połozyłam jej te mleko w łóżeczku jak gdyby nigdy nic i ucieszyła się że mniam mniam widzi,ciekawe czy wypije:confused:
 
Witajcie
NOELIA masz fajnie z tym kubeczkiem ja probowalam przeroznych rodzajow i nic zaden malemu nie pasuje. A co do mleka to moj maly nie pije wcale, bo w wieku 10miesiecy podejrzewano ze ma alergie na bialko i gluten i odstawili mu mleko NAN przechodzac na BEBILON PEPTI (ohyda), przez to oduczyl sie mleka pic
 
reklama
Hej widze że wasze maluchy lubią mleko ,moja tez lubiła ale cos jej sie od widziało ,na noc to musze na siłę jej dawac zadnych kaszek mleka dobrze ze serek je :tak:
 
Do góry