reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię?

reklama
Klementynko nadal zastanawiasz się nad imieniem? A może Mikołaj. Według mnie śliczne, ale u mnie odpadło, bo dwie koleżanki mają Mikołajów i jeszcze sąsiedzi ::) A tak fajnie się zdrabnia: Misio ;) I do dorosłego też pasuje Mikołaj ... I dziadek Mikołaj też ładnie brzmi ... I na 6 grudnia na Mikołaja można kupić taki jeden większy prezent, bo to święto łączone ;)
 
ja ostatnio przeczytałam znaczenie imienia Lena i znaczenie mi się nie podoba,hm.Mąż ma już dość,jak nie znajdę nic lepszego to będzie musiało to imię zostać ;)
 
Odnosnie tego jednego prezentu na 6 grudnia dla Mikołaja, to nie wiem czy on sam by się cieszył. Bo mój szwagier ma tez imieniny w Mikołajki i juz tyle razy się zalił, że dostawał tylko 1 prezent, że lepiej dać 2, bo dziecko będzie się czuło poszkodowane. Ale Mikołaj to ładne imię.

Karolinna ja wogóle nie patrze na znaczenie imion, bo uważam, że to nieprawda. Czasami sobie czytam, ale nie patrze na to przy wyborze imienia. A Lena to bardzo ładne imię i ja nie zmieniałabym na twoim miejscu.
U mnie nadal na topie Maja i dla chłopca Franek albo Antoś.
 
U nas w rodzinie jakoś się jeszcze Szymon nie pojawił... Ale czy ja wiem? Boszszsz, jaki to trudne, zwłaszcza w moim odmóżdżonym stanie....
 
reklama
Na szczęscie mąż w pracy napatoczył sie na durnego Olgierda i powoli odchodzimy od tego "świetnego" pomysłu :laugh: :laugh: :laugh:. Na rzecz Witolda >:D
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu ::)
 
Do góry