reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U nas będzie Kamilka lub Szymonek :) co do imion oboje byliśmy w 100% zgodni :)
 
reklama
dziewczynka zapewne Lauren :tak:, ale podoba mi się tez Silvanna :tak:
nad chłopcem myślałam Nathan,Gabriel,Oliver,Kornel :tak:
 
Ja bym chciała dla dziewczynki Ariadna Wiktoria ale mój mężczyzna by mnie zatłukł chyba za to pierwsze... a mi się tak podoba...
A dla chłopca, hmmm... mimo że mam wizje cały czas z chłopczykiem (poprzednią ciążę miałam wrażenie cały czas, że to dziewczynka...) jakoś nie mogę imienia wymyślić, a chcę jakieś oryginalne i jednocześnie na cześć kogoś kto rzeczywiście coś w życiu osiągnął :)))
się rozpisałam...
Bezsenność mnie dziś dopadła.:no:
 
U nas koniecznie musi byc dziewczynka Maja lub Kamila dla chłopca imienia nie mam i z mężem sie nie dogadamy już Kuba był wielkim kompromisem:-) na szczęście wygrałam
 
U nas koniecznie musi byc dziewczynka Maja lub Kamila dla chłopca imienia nie mam i z mężem sie nie dogadamy już Kuba był wielkim kompromisem:-) na szczęście wygrałam

My też się zastanawialiśmy na Majeczką, jednak wygrałą Kamilka :-)
 
A ja jeszcze nie zdecydowałam się,nasz synek ma na imię Wojciech Marcin ,a teraz ?

Hm....nie chce dziecka skrzywdzić,żeby nie miało pretensji i nie musiało szukać zamiennika...Wojciech jest o tyle fajne,że Jest malutki wojtuś,mały wojtek i duży wojciech...

A teraz?
Dziewczynka - Aleksandra,Zuzanna lub Oliwia (ale staje narazie przy pierwszym)
Chłopiec- ? no tu jest problem może Maksymilian,Michał,Mikołaj...?Nie wiem tutaj nie mam żadnych propozycji....
 
U nas jest w domu syn Adrian:-)
a teraz jeśli dziewczynka to Marika , wybrał mąż, a chłopczyk to Alan:tak:wybrał syn;-)!!! a mnie akurat podobają się oba więc nie ma problemów:)
 
reklama
U nas dziewczynka będzie na 90% Lilianną choć nadal przewija się w rozmowach Liwia. Ale i tak coś mi si wydaje, że wbrew kalendarzowi chińskiemu będzie chłopiec . Tu nadal bez kompromisu. Mąż chce, żeby to był Kamil. Ja nadal nie wiem...:confused: Kamil jakoś mnie nie przekonuje. Wolę imiona z literką "r" - Marcel, Remigiusz, Aleksander, Bartosz - takie bardziej męskie mi się wydają ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry