reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak poznałyście swoją drugą połówkę?

reklama
Ja swojego narzeczonego pierwszy raz spotkałam na spacerze. Potem jeszcze tak przypadkowo spotkaliśmy się kilka razy. Następnie wiele wspólnych kaw, kolacji i teraz już od ponad 10 lat jesteśmy razem :)
 
Chciałam zrobić koleżance niespodziankę na urodziny - poprosiłam brata, żeby zorganizował jakiegoś fajnego kolegę dla niej na imprezę. I tak poznałam swojego narzeczonego 😆
 
U nas to było dość skomplikowane, bo mój narzeczony spotykał się kiedyś z moją dobrą znajomą. Potem się rozstali w dość burzliwy sposób, on wyjechał i długo nie mieliśmy kontaktu. Potem nagle wpadliśmy na siebie w kawiarni. Na początku nie mieliśmy ze sobą nic wspólnego, ale od słowa do słowa okazało się, że te różnice są interesujące i całkiem fajnie się uzupełniamy. :D
 
Do góry