reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maluszki...

FILWINKA - :-D:-D:-D no niezle, olbrzymy nam rosnsa :tak:
(hihihihi...u nas na miesiac tez bylo jakies 1800:tak:)

Moj Filipek - waga urodzeniowa 3260 g, w wieku 6 tyg. - 5300 g :-)
Wiecie, dla mnie to jest niesamowicie duzo i jestem w szoku - po prostu po Kubie nie jestem przyzwyczajona :sorry2:....bo Kuba (waga urodzeniowa prawie ta sama)...a 5700, czyli nie duzo wiecej niz Filip teraz, wazyl jak mial 3 miesiace....:sorry2:Jak tak dalej bedzie to Filipa "zaraz" przerosnie Kube :-p
 
reklama
Waga Bartka na dzień dzisiejszy to 5800g ale nie jest żle lekarka mówiła że nie ma się czym martwić (młody w piątek skończył 11 tygodni)
 
Jednak moje obawy co do wagi Maciusia były niepotrzebne.
Dziś (czyli w 46 dobie czyli po 6 tygodniach od urodzenia) synek waży 4300
I wg pediatry jest to prawidłowe i nie trzeba dokarmiac- baaardzo mnie to cieszy:-)
Wychodzi na to ze jesteśmy najmniejsi z tego tu całego towarzystwa. A mówi ze to po nim jest szczuplutki (fakt nie ma zbyt dużych fałdek na nóżkach)- oby nie był takim niejadkiem jak on w dzieciństwie
 
Mój Kamilek waży 6000g w wieku dwóch miesięcy no i przestajemy się mieścić w rozmiar 62 :-D a pieluchy już raczej "trójeczki" bo dwójki chyba się wstąpiły :-D
 
Mikołaj jak sie urodzil wazyl 3380
w 3 tygodniu mial 3600 wiec trche malo
w 5 tygodniu jush 4400
a w 7 tygodniu 4900 wiec calkiem neiezle mu to idzie :blink:
jak sie urodzil mial 54 cm


45dd4561f5.png
 
U nas waga urodzeniowa 3950 a wczoraj czyli 12 tygodni 5970.
Na każdej wizycie przyrost wagi w przeliczeniu na tydzień jest coraz mniejszy.
 
reklama
Czesc Mamuski :)
Moja Julia wazy 5600g. W srode skonczyla dwa miesiace.

aneta23: Julia nie raz przejadla sie juz piersia. Je, je, biore ja do odbicia a ona wymiotuje, po czym sie smieje. Dzisiaj dalismy jej pierwszy raz mleko modyfikowane, NAN 1. Chcielismy sprawdzic, czy bedzie jej smakowalo, bo nie zawsze przeciez moge z nią byc 24h na dobe.

Julia sie budzi. Uciekam buzka!
 
Do góry