Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
No właśnie my zapłaciliśmy prawie 8 tysięcymagdalena - tak, zarówno spółdzielcze lokatorskie jak i własnościowe można przekształcić w odrębną własność - z tym, że szum dotyczy lokatorskich, bo Ci co już je kiedyś przekształcili we własnościowe dużo za to zapłacili, a teraz te lokatorskie będzie można za symboliczną opłatą przekształcić w odrębną własność



, jeszcze musimy z mezem pokupic takie pierdolki jak pampersy, alkohol do pepuszka , no i odciagacz pokarmu elektryczny bo z Marysia mialam pozyczony a boje sie strasznie dostac jakichs zastojow.
:-).
) chociaz mam bardzo pozytywne wspomnienia , ale to jest silniejsze. Dlatego pozdrawiam wszystkie Was i sle same pozytywne fluidy.