reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Bardzo nieładnie anika1982, baaardzo :mad:
Oliwia to witaj w gronie niedoczynnych kobitek- ja tez do konca życia musze brac te cholerne tabletki- o tym, że jestem chora organizm dal mi sygnał 2 razy:
1, bardzo bolesny - straciłam pierwszą ciąże
2, przytyłam przed aktualną ciążą ponad 12 kg- wszyscy patrzyli sie na mnie jak na wieloryba- bo z 58 kg dobiłam do 70!!!!! jak zaczełam przyjmowac leki to postanowiłam wrocić do swojej ulubinej wagi - a tu niespodzianka zaszłam w ciąże- jestem teraz w 8 miesiącu i przytyłam 8 kg ;D l a jak urodze coreczke to sie biore ostro za siebie :D
 
reklama
Ja podziwiam kobiety, które bez wspomagaczy potrafią schudnąć. Niestety w moim przypadku już nic nie pomaga :mad:
Komentarze typu, że kogoś nie stać na tabletki są nie na miejscu. Mnie stać, ale nie wydałabym takiej kasy na środki farmakologiczne. Już wolę głodówkę i rowerek. :p
 
Dziewczyny, coprawda nie mam jakiejsc olbrzymiej nadwagi, a po dziecku schudam za bardzo (karmilam piersia przez 2 lata), ale  teraz troche mi sie utylo i potrzebuje schudnac kilka kilogramow.
Wiec do rzeczy: Na necie znalazlam pare rzeczy, o niektorych z nich WIEM, ze sa dobre (sprawdzone przez znajomych), niestety tu gdzie mieszkam sa one bardzo drogie, i nie wiem ile kosztuja ale oto nazwy, moze cos wiecej sie o tym dowiecie?
Phentermine
Adipex
Bontril
Phendimetrazine
Ionamin
Meridia
Xenical
Didrex
Tenuate
 
Hej dziewczyny a może coś naturalnego a nie tylko farmakologia.
Jestem z zawodu chemikiem i z reką na sercu musze wam napisać że żaden z tych leków nie jest w 100% bezpieczny a dlaczego ? Bo jeszcze nigdy nie udało się nikomu wyprodukować substancji w 100% czystej chemicznie. w każdej tabletce oprócz substancji czynnej (lek) znajdują się zanieczyszczenia produkcyjne ktorych działanie nie jest nigdy do końca sprawdzone.
Dlatego bardzo ważne jest kto jest producentem i czy posiada odpowiednie certyfikaty jakości.
Jednak nigdy nie będziecie do końca pewne co bierzecie tak naprawdę.
zdecydowanie lepsze są leki na bazie wyciągów rośllinnych ,lepiej przyswajalne a co zatem idzie szybciej dzialają i są o wiele bezpieczniejsze. ja zainteresowałam sie chińską medycyną ludową.
Mogę wam polecić w szczególności dwa produkty herbatę antyliipidową działanie:
oczyszcza organizm, obniża poziom lipidów , poprawia trawienie, leczy śledzionę, likwiduje wzęcia ,daje power na cały dzień, polepsza humor. Piję ją już bardzo długo bo ponad rok i czuje się świetnie. Drugi preparat wart polecenia to podwójna celuloza -posiada rozpuszczal;ny i nierozpuszczalny błonnik ktory leczy przewlekłe zaparcia hemoroidy, żylaki,zapalenie żył,pochłanaijąc dużą ilość wody celluloza pęcznieje i daje uczucie sytości
70 tabl. to koszt okolo 70zl mogę rownież sprzedawać w mniejszych ilościach.
jesli jesteście zaineresowane podaję mój e-mail annaw@4web.pl ;D
 
Ja od wczoraj zaczęłam brać ADIPEX i stosuję diete niskokaloryczną , tylko zdrową żywność np. kotlety sojowe.Zobaczymy czy cos schudne, dam Wam znać. :)
 
Adipex ma to samo działanie co merida, tylko jest tańszy, ponadto został wycofany z Polski, dlatego , że lekarze podpisali kontrakt z merida dzieki czemu maja darmowe wczasy itd. i dlatego zostal usuniety adi.
No zobacze czy cos scudne narazie to mam lekkiego palera i troche sie pocE, a tak ogolnie jest ok. :-*
 
Moja mala ma 4 miesiace do tej pory karmilam ja piersia ale z powodow zdrowotnych musialam zrezygnowac   :( .Teraz zaczynam sie brac  za siebie bo az strach popatrzec  w lustro. Cwicze troche sama troche  z mala (nizej podaj strone gdzie sa cwiczenia z dzieciaczkami,dzidzia ma dobra zabawe  a mamuska sie gimnastykuje ;)Troche gorzej jest  z jedzeniem bo przez rok sobie folgowalam a teraz trzeba uwazac buuuuuu no ale coz takie jest zycie {Ppzdrawiam mocno wszystkie mamy(http://www.aktywne9miesiecy.pl/mama/artykuly/mama_w_formie_1.html
 
reklama
Do góry