reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

reklama
Loleczka - No proszę, czyli jednak ;-) Spoko, każdy wybiera to, co jest dla niego wygodne. Ja 2 rączki uwielbiam, wieszałam na nich torebkę, zakupy :-D A koła kołom nierówne - maclarena i cybexa prowadzi się bosko :-) No i u mnie jest też taka sytuacja, że mieszkam na 2 piętrze bez windy - i to chyba skazuje mnie na lekkie wózki :-D
Ja mieszkam na 4 pietrze bez windy i nie przyszło mi do głowy wciąganie do domku wózka... trzymałam go w wózkowni:tak:
No i właśnie, to jest też kwestia kto ile chce wydać na wózek.... tysiaka na wózek głęboki, a potem drugiego na spacerówkę...:cool2: ale przyznaję, że o maclarenie wiele dobrego czytałam...
 
Wydaje mi się właśnie, że jednak nie wszystkie mają, a przynajmniej jak ja kupowałam to nie wszystkie miały...
a ten też chyba nie ma... *Leo*WÓZEK GRACO SYMBIO FOTEL+ŚPIWÓR -TOP CENA (2956551222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wydaje mi się, że ten ma teleskopową. Za taką cenę dziwne by było żeby rączka nie miała regulowanej wysokości. Ja nie widziałam wózka, w którym nie byłaby regulowana, ale nie wiem, może są takie. Ja miałam tani wózek Coneco i rączka była regulowana
 
Ja mieszkam na 4 pietrze bez windy i nie przyszło mi do głowy wciąganie do domku wózka... trzymałam go w wózkowni:tak:
No i właśnie, to jest też kwestia kto ile chce wydać na wózek.... tysiaka na wózek głęboki, a potem drugiego na spacerówkę...:cool2: ale przyznaję, że o maclarenie wiele dobrego czytałam...

My się doprosiliśmy klucza od wózkowni jak młody miał 2 lata i już nie musiałam wnosić go w wózku bo chodził po schodach :-) Ale jak był mały i zasnął na spacerze, a ja musiałam wracać do domu to wnosiłam go razem z wózkiem. Ja maclarena nie miałam swojego, dostałam jako wózek zastępczy jak oddałam mój do naprawy i poza tym, że dobrze się go prowadziło to mi się nie podobał, bo był strasznie wielki
 
To ja też mam trzy w jednym i służy sobie do dziś (chociaż rzadko, bo Córencję staram się na nogach wyprowadzać). No ale problem wciągania po schodach nie istnieje,bo 1. mamy wózkownie, 2. mamy windę od samego parteru do 3 piętra).
Koła koniecznie skrętne - raz się z sąsiadką na wózki zamieniłyśmy na sacerze, to się spociłam prowadząc jej. Pompowane też koniecznie. Ryzyko przebicia jest małe.
U nas był Implast Bolder i szczerze go mogę polecić. Gondolka była duża, regulowana. Wózekna zakupy duży, pojemny. Jedyny minus, że rączka się "automatycznie" nie przekładała przy spacerówce. Moża było siedzisko przodem lub tyłem zamontować, ale podczas jazdy się tego przełożyć płynnie nie dało.
A wózior taki, tylko u nas czerwony
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images.sklepy24.pl/94715866/984/large/implast-bolder-sd-ecoline-emerald.jpg
 
Na dzieńdzisiejszy wybrałam TAKO, podobny do tego którego link podała Loleczka::, zależy mi na takim z fotelikiem montowanym, bo dużo jeździmy samochodem i nie zawsze mam zamiar zabierać gondolę, a samochód też z gumy nie jest a nas będzie jednak piątka i....pies...:-) Z drugim synem miałam dwufunkcyjny, 10 lat temu nikt nie słyszał o wpinanym do wózka foteliku, i sprawował się rewelacyjnie... Teraz nie ukrywam że cena też ma dla mnie znaczenie. Z ciekawostek, wiecie że na którymś forum o wózkach jest aparatka, wielbicielka wózków, która w ciągu dwóch lat miała 12 wózków?
 
reklama
Ją potwierdzam to co napisała Loleczka również posiadam wózek Tako Jumper i też go uzywalismy długo oprócz tego kupiliśmy później parasolke taką tańszą jak gdzieś do miasta jechaliśmy a tak to polecam bardzo,tym bardziej że cena przystępna
 
Do góry