reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

reklama
Milagros bo ja wogole nie wiem czego chce .. :( do takiego stopnia, ze nie chce juz myslec o nich , szukac, czytac, nic ;(..najepiej jakby mi ktos postawil powiedzial masz jezdzij i tyle..
 
Iza wchodzisz do sklepu i kupujesz pierwszy który Ci się podoba :) ja też się tyle na czytałam że już sama zglupialam co chce więc mąż kupił co uważał :)

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
I ja tak mam. Chcialabym kupić wszystko najwłaściwiej zeby też nie przepłacic i tak zwlekam i czytam itp. Ale nie można się dać zwariować. Później przy dziecku będziemy miały chwilę moment i decyzja musi byc podjeta

Jestem w 32 tc, Tp 03.11 córcia
 
Hehe dziewczyny ja mam wozek gleboko-spacerowy a juz mysle o jakiejs fajnej skladanej spacerowce na lato:D najlepiej w kolorze mietowym/turkusowym:-) :) moj pewnie bedzie piszczal ze przeciez mamy spacerowke i ze kase wydamy w bloto ale na boku uskrobie kaske i pozniej powiem ze finanse to najmniejszy problem :-D
 
Ja zostaję z darowanym mammas & papas a na lato kupimy spacerowke baby jogera, britaxa lub literaxa joie. Taki jest plan.

Kejti a Ty na co ostatecznie się zdecydowalas? Miałaś chyba jeszcze cos oglądać w weekend.

Jestem w trakcie 30 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji175][emoji175][emoji175]
 
Powiem Wam, że jakbym nie miała wózka po Zu to bym miała problem, bo ja zawsze mam rozkmine czy się coś opłaca i bym myślała i myślała czy się opłaca kupować gondole na te miesiące, bo na pewno nie wykorzystam jej jak przy Zu. Ja jestem z tych co nie uskuteczniają spacerów mimo wszystko. Jak mnie jest nieprzyjemnie, to na pewno na zewnątrz nie wyjde. No i po cc na pewno nie planuję od razu dźwigać, więc jak mąż bedzie w pracy to też spacery odpadają. Przy ładnej pogodzie będzie ewentualne tarasowanie.

Jestem w 32 tygodniu ciąży
 
Hehehe Princeseczka. U mnie ma byc wozek do konca , po Julku spacerowka jak wytrzyma bedzie do dziadkow a i tak mam cichy plan na kees2go bo musze wyprobowac chocbym miala kupic na tydzien :d

Emalka tak przeczytalismy cale internety i u nas bedzie britax b motion 3. Ostatnio jeszcze ogarnęłam ze pasuje do niego gondola x lander i navington wiec kupię gondolke za stowke a spacerowke nowa za 1000 i z glowy. I tanio i dobrze bo zadnej zlej opinii na temat tego wozka nie slyszalam.
Ale w weekend i tak ide ogladnac bo sa u nas targi inmoze kupie czesc wyprawki i fotelik

Jestem w 30. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Priinceseczka jestem baaaardzo zadowolona. Nie żałuję ani 1zł wydanej na ten wózek. No, ale wydaje mi się, że jest za obszerna jednak dla dziecka poniżej roku, które nie chodzi i nie trzyma się stabilnie w wózku. Ja kupiłam jak Zuza miała już skończone 2 lata, przez wzgląd na tą ciąże, bo to na prawdę leciuteńki wózek. Ona ma w nim sporo miejsca. Za to jeśli miałabym włożyć do niej półtoraroczniaka lub młodsze to trzeba by kupić jakąś dobrą wkładkę. Takie moje spostrzeżenia. Ja mam wersje z piankowymi kołami, a teraz już wchodzą do sklepów w PL pompowane, ale mnie po mieście dobrze się nim jeździ. Z podbijaniem nie miałam problemu, bo byłam zahartowana po ciężkim Xlanderze.
 
Do góry