reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Peperka, ja podaję kaszkę łyżeczką, nie próbowałam butelką, kaszka wydaje mi się trochę za gęsta na butelkę. Mój mały szybko się nauczył jeść łyżeczką i bardzo to lubi :-D
 
reklama
Dziewczyny, dzisiaj dostałam paczkę z Hippa. Jest w niej słoiczek marchewka z jabłkiem, próbka mleka, próbka herbatki jabłkowej z melisą i kupony rabatowe do rossmanna na ich produkty. Czy polecacie tą firmę? Któraś pisała niedawno o firmie Gerber. Z produktów której firmy korzystacie albo zamierzacie korzystać?
 
ja mysle by za jakies 2 tygodnie powolutku zaczac cos podawac.

a mam pytanie, jak podajecie kaszki? bo kupilam wczoraj w promocji takie po 4 miesiacu, ale nie wiem czy to butelka, lyzeczka czy jeszcze czyms innym podawac? mam smoczki wieloprzeplywowe i nie wiem czy kaszka przez nie przejdzie

kaszka tylko łyzka :)
 
Asia a skad dostyalas taką paczuszkę?

Ja bede chyba wszystko po trochu,jakos tak rygorystycznie jednej firmy nie zamierzam sie trzymac.Wyjdzie w praniu pewnie jednoi bedzie lepsze z danej firmy drugie zas gorsze.

Zreszta mi mama bedzie zalatwiac po hurtowych cenach bo jest kierownikiem sklepu juz mi zalatwila taniej tarkę szklaną do tarcia marchwi czy jablka najzdrowsza jest wlasnie szklana
 
Ostatnia edycja:
Co do słoiczków będę korzystała z wszystkich firm, ale u nas najwięcej dostępnych jest z Bobo Vity.

Paczki będą dostawały te mamy, które w szpitalu otrzymały pudełka z próbkami, trzeba było wypełnić takie kuponiki i zostawić w szpitalu. Paczki będą przychodzić do roku :) Dawid dostawał i z hippa i z innych firm :)
 
reklama
Do góry