reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Dzięki dziewczyny. Poczytałam sobie opinie o tych produktach i mają bardzo dobre. Teraz wykupię w rossmanie te bony, bo i tak muszę kupić jakieś jedzonko, a potem zobaczymy.
 
reklama
nie ma tak że dla każdego jest dobry jeden producent. Dzieci różnie mogą reagować. Trzeba sprawdzać później też skład, bo Hipp to lubi solić potrawy, a to akurat średnio potrzebne dla takich maluszków
Ja dawałam wszystkie firmy, które mi akurat w oko wpadły.
 
nie ma tak że dla każdego jest dobry jeden producent. Dzieci różnie mogą reagować. Trzeba sprawdzać później też skład, bo Hipp to lubi solić potrawy, a to akurat średnio potrzebne dla takich maluszków
Ja dawałam wszystkie firmy, które mi akurat w oko wpadły.
Ja też dawałam różne. Hippa akuray najmniej, bo synkowi niezbyt smakował.
 
ja herbatki kupuje z hippa, ale to dlatego ze tylko te sa zazwyczaj dostepne, a sloiczki zazwyczaj uzywalam gerber organic i teraz tez bede... ja jakos preferuje zywnosc organiczna.
 
Ja obiadki kupuję z różnych firm.Dzisiaj Daga zjadła szpinak z ziemniaczkami BBVity,smakowało jej.Dla porównania bananka ze słoiczka nie chciała jeść,robiła dosłownie BLEEE..:)
 
ja mam różne słoiczki, patrzyłam, co akurat mi pasuje: hipp, hipp organic, cow&gate, gerbera kupiłam w polskim sklepie, a dzis wypatrzyłam Ellas organic i tez kupiłam.

do tarcia marchwi czy jablka najzdrowsza jest wlasnie szklana

szukałam tutaj takiej jak wariatka i nie ma.
ale potem pomyslałam, że to jabłko i tak będę obierać metalowym nożem, więc dałam spokój ;)

Ja obiadki kupuję z różnych firm.Dzisiaj Daga zjadła szpinak z ziemniaczkami BBVity,smakowało jej.Dla porównania bananka ze słoiczka nie chciała jeść,robiła dosłownie BLEEE..:)

patrzyłam dzis na ten szpinak, ale on ma w składzie pełne mleko... i boję sie dać...
a z bananem nie będę się wygłupiać i sama zmiksuję ;)
 
reklama
Do góry