reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych bąbelków

Poza tym grzyby (w tym i pieczarki) są bardzo ciężkostrawne i z tego co wiem nie należy dawać ich dzieciom do conajmniej 3 roku życia.

A co do miodu, to też słyszałam że uczula, ale np. Nan ma mleko od roku z miodem właśnie.
 
reklama
No właśnie Emmila co Krzyś jada na śniadanie ze słoiczków? U nas na śniadanie kaszka na mleku HA a na kolację butla z kleikiem na mleku HA. Owszem zgodzę się że na obiad słoiczek i ewentualnie owoce- to są 2 słoiczki (ja się wzięłam za gotowanie dla małego, najbardziej mu moje zupki smakują:tak:). Na podwieczorek podaję mu parówki "jedynki" lub chlebek z pasztecikiem lub z wędlinką na masełku roślinnym.
Nie wiem ile z tego mogłabyś dawać Krzysiowi, ale uwierz , że jest dużo bezpiecznych dań które możesz sama przygotować. Wystarczy dobrze przejrzeć ten wątek na przykład:tak: A jak u Was z rybami? też odpadają?
 
Racja dziewczyny - muszę się wziąć do roboty i poczytać co nieco o gotowaniu dla małych alergików.
Staram się mu urozmaicać te słoiczki ale zbyt wielkiego wyboru nie ma. Więc ciągle zajda jakieś obiadki i zupki, raz z mięskiem raz z bez.... eh nie za bogato.
Ale ale... dzisiaj przyjął bez awantur (jak nie ze smakiem ;-)) Bebilon Pepit - mało wybredne to moje dziecie....:-D Widocznie bardzo brakuje mu mleka skoro pije taki wynalazek.
Spoko jakoś sobie poradzimy, powoli będziemy wprowadzać gotowane potrawy.
 
nie mogę się doszukać, czy już była sprawa poruszana, jak tak to mnie tam wyślijcie;-)
mam mały dylemat, jak zrobić np owsiankę? na zwykłym mleku, czy na wodzie i dodać potem mleko, czy jak? bo modyfikowanego nie ugotuję. kupiłam co prawda owsiankę z bobovity "pyszne śniadanko", ale trochę drogi interes. płatki wychodzą taniej. podobnie z kaszą manną itp:confused:
 
Kachasek, ja gotuję owsiankę na wodzie z owocami (żeby była bardziej zjadliwa;-)) jak jest gotowa dodaję kilka łyżek mleka modyfikowanego.
 
reklama
Jubily

nie spotkałam się z czymś takim ale odpowiedź nasuwa się jedna: idź do lekarza albo skonsultuj się z położną.

Kiedyś na babyonline.pl był konsultant laktacyjny.
 
Do góry