reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Ja się tak wkręciłam w pieluszkowy temat (mówię o wielorazówkach), że ostatnio czytając pieluszkowe forum robiłam notatki ;)))))

Jeśli wypróbujesz to koniecznie daj znać!

Ja też właściwie wszystko będę miała, moja szwagierka miała termin na 19/10, jeszcze jest w dwupaku, ale dałam jej wszystko po moim Jaśku, także od niej wezmę ciuszki. Wózki mam (leviroo, maclaren mx3, chicco simplicity i zwykłą parasolkę), więc ten temat mnie nie będzie dotyczył...
 
reklama
to fakt, z jedna pieluchą nie biega się do prania, ale jak się zbierze jeszcze kilka ubranek, to już jest sens :) Kilka jednorazówek tez będę chciała mieć, tak na wypadek, gdyby wszystkie wielorazowe były brudne ;)
 
Koleżanka korzysta z wielorazowych i sobie chwali. Jednak dzieciaki na początku robią tyle kupek, ze trzebaby było co chwile je zapierać i chyba codziennie prać i nie jestem przekonana czy to takie ekologiczne... Ja tetr miałam 20 i starczyło. Wykorzystywałam je m.in do położenia na przewijaku. Maluchy bardzo często przy przewijaniu robią siku i kupki. Nieraz dostałam i miałam koszulę nocną całą w kupie.
Fajne są też pieluszki flanelowe, miałam ok 10 sztuk. Przydają się m.in do położenia w gondoli, przykrycia jak ciepło itd.
 
ale termin taki fajny nam się trafił, że nie będziemy grube chodziły przez wakacje, kiedy największe upały, maluszki można prawie od razu zabierać na świeże powietrze, właśnie, może jakaś moskitiera by się przydała, bo komarów i muszek sporo będzie ;) Ja chciałabym z wózkiem jak najwięcej czasu spędzać w ogrodzie.
 
też się ciesze że to akurat na czerwiec nam wypada bo będziemy mogły na spacerki chodzić i wgl :-)

a co do zakupów ja już kupiłam jedne body bo nie mogłam się powstrzymać :tak:

dałam je Mojemu Ukochanemu w prezencie bo pisze na nich ''Kocham Mojego Tatusia'' straszniee się ucieszył :-D
 
Pomysł rewelacyjny :D

ja sobie postanowiłam, że po kolejnym USG (za 4 tygodnie) od razu idę na ciuszkowe zakupy :D to będzie przełom 12 i 13 t.c. ale kto wie, jesli cos mi się wyjątkowo spodoba wcześniej, pewnie się nie oprę ;) Już przeglądam strony sklepów meblowych z łóżeczkami, komodami i przewijakami ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja się tak wkręciłam w pieluszkowy temat (mówię o wielorazówkach), że ostatnio czytając pieluszkowe forum robiłam notatki ;)))))

Jeśli wypróbujesz to koniecznie daj znać!

Ja też właściwie wszystko będę miała, moja szwagierka miała termin na 19/10, jeszcze jest w dwupaku, ale dałam jej wszystko po moim Jaśku, także od niej wezmę ciuszki. Wózki mam (leviroo, maclaren mx3, chicco simplicity i zwykłą parasolkę), więc ten temat mnie nie będzie dotyczył...
Zebra zasiałaś we mnie kosmicznego bakcyla! Już prawie nic innego nie robię tylko ciagle czytam o tych wielorazówkach. Powiem Ci, że jak dla mnie to rewelacja, póki co jestem chyba teoretycznym zwolennikiem i fanem takiego pieluchowania. Oczywiście wierzę, że będę mogła przełożyć to na praktykę, bo jestem zdecydowana :)
 
reklama
Jednak dzieciaki na początku robią tyle kupek, ze trzebaby było co chwile je zapierać i chyba codziennie prać i nie jestem przekonana czy to takie ekologiczne...
Kochana i na to wymyślili sposób :) {Imse Vimse} Wkładki Jednorazowe, 200 szt. | PIELUSZKI WIELORAZOWE | Wkładki jednorazowe | Pieluszki Wielorazowe - Pieluchy Ekologiczne - Chusty - Nosidła

Zebra zasiałaś we mnie kosmicznego bakcyla! Już prawie nic innego nie robię tylko ciagle czytam o tych wielorazówkach. Powiem Ci, że jak dla mnie to rewelacja, póki co jestem chyba teoretycznym zwolennikiem i fanem takiego pieluchowania. Oczywiście wierzę, że będę mogła przełożyć to na praktykę, bo jestem zdecydowana :)
Bardzo, bardzo się cieszę, że nie tylko ja wpadłam po uszy :)

Znalazłam już na allegro tańsze pieluszki, które są chwalone na różnych forach PIELUSZKI WIELORAZOWE NAUGHTY BABY PIELUCHY P-Ń (1280192656) - Aukcje internetowe Allegro , no a oprócz tego na forum gazety znalazłam mnóstwo istrukcji uszycia takiej pieluszki, chociaż ja kompletne szyciowe beztaleńcie jestem ;)))
 
Do góry