reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy następny dzidziuś???

Moj mężuś marzy o dwójce dzieciaczków ale powiedział, że wszystko zależeć będzie ode mnie, od mojego samopoczucia w ciąży i przede wszystkim od przebiegu porodu. Coś w tym jest... Ja też nie mam nic przciwko dwójce maluchów. Sama mam siostrę i wiem, że bez niej byłoby mi bardzo smutno :D
 
reklama
No to my już zakończylismy planowanie. No chyba, żeby jakas 6 w totka i nowe duuże lokum. No wtedy nawet za jakiś roczek bym się zdecydowała. Ale w normalnych warunkach to już koniec :(. Przerwa miedzy ciążmi była dokladnie 5 lat, a miedzy dziecmi 5 lat i 9 miesięcy :laugh:
 
Ja sobie nie wyobrażam "posiadania" jedynaka, wiec drugi dzidzius będzie napewno. Ale cięzko powiedzieć kiedy...
Z jednej strony, jak pomyślę ze będę miała takiego małego brzdąca, (a byc moze jeszcze tak ruchliwego jak w tej chwili w brzuchu) z którym trzeba bedzie na spacerek, na sanki, na plac zabaw, w piaskownice, oczy dookoła głowy i "motorek w tyłku", a ja z wielkim brzucham, ledwo przebierająca nogami... Odechciewa mi się. ;)
A z drugiej strony czy zdecyduje się na drugie dziecko jak to pierwsze będzie juz odchowane, odrobine samodzielne, a ja wróce do normalnego trybu życia... Poza tym prawie trzydziestka na karku, więc chyba nie bardzo jest na co czekać.
Ale zobaczymy, czas pokaze. Narazie trzeba jednego urodzić ;D
 
Ja jestem jedynaczka, dlatego bardzo bym chciala miec dwojke dzieciaczkow. Bycie jedynakiem ma swoje plusy oczywiscie, ale mimo wszystko marze o 2. Tymczasem dopoki nie powiekszy sie nam w jakis cudowny sposob mieszkanko, nie mamy raczej warunkow(1 pokoj). Zreszta i tak chcialabym odczekac jakies 2 latka, zeby nabrac sil, pochodic troche w normalnych ciuszkach i znalezc lepsza prace niz dotychczasowa(wieczorne dyzury i marna placa)
 
Sama nie wiem kiedy ale chciałabym miec conajmniej dwójke :)
Mysle jednak ,ze nie zdecyduje sie szybciej jak za kilka lat
choc moze zmienie zdanie po porodzie ;D ;D ;D
 
W Kwietniu mam 21 latek chce wrócić na studia od pażdziernika a mój mąż planuje Dziecko na 2007 buhahahahha ja na to:-) Oraził się bo powiedział bo U Niego w pracy wszystcy mają nastepne dziecko po roku po dwóch latach. a ja chce mieć góra za 5 lat bo niedość żę z tudnością wrociłam do Prawie formy i chce wyrwac się troszke z domu to Namawia mnie na Dzidzie hahahha a co ja Kura domowa:-) hahahha ;D ;D ;D ;D ;D
 
My rozmawialismy, fajnie bedzie mieć dwójkę ALE... nigdy więcej naturalnego porodu.Tylko pod tym warunkiem sie zgodzę :)

Jeżeli chodzi o czas to na pewno z 2 lata chyba, ze... ;)
 
reklama
Wczoraj rozmawiałam z moim lekarzem, nakazał pół roku przerwy - po cesarce, a potem możemy się rozmnażać ;) Tak serio to planujemy narazie dwójkę, zobaczymy czy pozwolą nam na to warunki finansowo - mieszkaniowe. I nie chciałabym żeby była między dziećmi duża różnica wieku. Optimum to poród w lutym 2008 ;D życie pokaże :)
 
Do góry