reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy następny dzidziuś???

reklama
I ja również za 47 kg dziękuję wyglądałabym jak kij od szczotki ;D ;D. A co do dziewczynek to moja siostra jest dobrze zbudowana ;) i ma dwie dziewczynki i znam wiele matek, które przed ciążą były dobrze zbudowane i maja dziewczynki i na odwrót - więc na pewno nie ma to znaczenia ;D Ważne jest, żeby w odpowiednim czasie plemnik doszedł do jajeczka. Chromosony X (na dziewczynki) żyją dłużej więc sexik przed owulaxją Y krótko (więc w dniu owulacji) - ja tak zaplanowałam i się sprawdziło ;D
 
U nas się to nie sprawdziło. Pierwszym razem było na chybił trafił, ale za drugim razem miał być chłopczyk (sex przy owulacji i tak dalej......) i nic z tego- jest dziewucha ::). No ale podobno do trzech razy sztuka ;) ;D
 
reklama
No tak. Ja przy 46 kilogramach tez nie miałam okresu prawie rok. Stąd zapewne Marysia. Plus oczywiście zaawansowany wiek. Żem jest skazana na same baby i nie mam w związku z tym żadnych wątów :D.
 
Do góry