reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko? Tak, nie, kiedy?

Silva pamiętam jak u mnie było jak zaszłam w ciążę z Malwinką....test robiłam w czwartek nie było nic a wponiedziałek już były 2 krechy :)
 
reklama
Silva, u mnie też z tym testem tak było- w śr nic w czw 2 kreski:)))
A 1 dzień po zapłodnieniu:szok: toż to niemożliwe!

A u nas rozmowy o córeczce wzmogły się jak Michał poznał Krysię, ale ja się nie dam!;-) Więcej nie zapraszam małych dziewczynek:-D:-D:-D
 
Chyba, ze on zostanie z dziećmi w domu:-) Ale z mojej pensji, to byśmy pewnie mocno bidowali, heh...
 
u nas braciszek dla Hanki w planie za jakieś 2 latka, wtedy zaczniemy starania, jesli się nam nie odwidzi ;-) j
Jeśli wydarzy sie wcześniej to nie ma problemu, już 2 razy mieliśmy wypadek przy pracy ;-) ale obyło się bez konsekwencji.

silva &&&&&&&&&&& za kolejne starania

aaaaa 20 piw :-D od razu mi przypomniało chyba mrsmoonowe posranko :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale wątek i jakie wpisy :-D
Ja - Zołza - nie wiedziałam, że aż ta źle było Ci z Edim w brzuchu :confused2:
Aestima - podobnież tatusiowie zawsze marzą o córeczce. Tylko niestety nie zawsze jest zgodnie z zamówieniem :no:.A propos małych dziewczynek to mi się nieprzyzwoity dowcip przypomniał.:zawstydzona/y:
Odnośnie adopcji - potencjalna możliwość posiadania własnych dzieci temu nie przeszkadza.
A co do mnie ciąża tak, poród tak no i to by było na tyle w temacie - może nie tyle psychicznie ale życiowo nie dałabym radę z drugim szkrabem, no a poza tym Młoda jest tylko jedna ...;-) ( no i znowu w związku z takowym stwierdzeniem mi się nieprzyzwoity dowcip przypomniał :zawstydzona/y: ).
A Silvii nie życzę spóźnionego okresu tylko żeby się on wogóle pojawił przez jakiś dłuższy czas :-D
 
Do góry