reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla niemowląt i dzieci

Iskierka, ile kosztuja? A sa wszystkie rozmiary z New Born, czy tylko jedynki? JA ich uzywam, sa wg mnie super!
 
reklama
A nie prawda, sa promocje rozne rozmiary, wczoraj bylam :-D
za 3 paczki 27e, lub za 2mega paczki 27e :tak:
Sencillo sprawdz folder kruidvata :happy:
 
madziula, w newborn jest malo sztuk.. i tylko 2e taniej na paczce. wiec na to samo wychodzi :D
karola w megapace rozmiar3 jest 66 sztuk, a rozmiar4 58 (chodzi mi o baby dry, bo innych nie kupuje i nie wiem ;) )
 
o ile mi wiadomo wątek jest na temat kosmetyków do pielęgnacji a nie promocji w kruidvacie... zostało raz powiedziane i zbędne posty będą usuwane :)
 
Ostatnia edycja:
pytanie odnośnie pampersów, czytałam ze sa takie które maja paseczek że jak dziecko nasiusia to pojawia sie przebarwienie na pasku i wiadomo ze sa siusie:) ale to sa jakies specjalne czy kazde new born to ma???
 
witam!!
Ja mam dla dzidzi:
1. Sudocrem i Vaseline do pupci
2. Tormentiol na mega odparzenia z pl
3. Sol morska do noska stetimal- spray z pl, sprawdila sie przy pierwszej dzidzi
4. Gruszke do noska
5. Masc majerankowa na katarek z pl, tez sprawdzona na starszej lali
6. badmelk z Witsal, obecnie testuje, podobno nawilza skore dzidzi ale byla tylko raz w tym kapana wiec na razie trudno mi powiedziec
7. Oliwka z Witsal, oliwka jak oliwka ladnie pachnie:-)
8. Pieluszki Pampers, nigdy sie nie zawiodlam na nich
9. Chusteczki mam takie jakie mi maz kupi, Zwitsal- zle scieraly kupke, za suche jak dla mnie, Pampers biale- za mokre:-) i zimne bardzo:tak:

W niedlugim czasie sprawdze kosmetyki z WELEDY lub jakies te 2w1 emolity???
Zobaczymy
 
reklama
Gdzies czytalam, sama nie probowalam, ze Vaseline niebardzo mozna uzywac dla niemowlat.
Tormentiol uzywalam na tradzik jak bylam nastolatka
:-)
 
Do góry