reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Murawcia Odpisała. Ma aktualnie problemy z kregosłupe[emoji53],odpoczywa w domu na L4, jak trochę dojdzie do siebie to do nas wróci. Trzymajcie kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]
Biedna, to z tego przepracowania pewnie. Mam nadzieję że jej problemy się wreszcie skończą i dołączy do grona szczęśliwych ciężarnych. Walczy o to jak lwica [emoji22]
 
Nie dziwię się, też bym się nie mogła doczekać. Chociaż taki metraż to dla mnie zdecydowanie za dużo. Zresztą mogę sobie pomarzyć. Jak mówię mężowi,ze kiedys chcialabym sie wyprowadzić do calkiem samodzielnego mieszkania czy domu to mnie ściąga na ziemię i mowi,ze trzeba się cieszyć z tego co się ma. Ale przecież warto marzyć prawda? Ja wiem,ze wszystkie nasze pieniądze poszły na in vitro i ma chwile obecna nigdy bym sie nie zdecydowała na drugi kredyt, ten na remont tego mieszkania bedziemy spadać jeszcze 6 lat. Ale ja wiem,że jak sie czego bardzo chce to można się spiąć i się uda. Pożyjemy, zobaczymy;)
No tak kochana, ale z drugiej strony ja pracuje za granicą i mogę sobie pozwolić ma budowę domu w pl. Na Islandii to tylko kredyt. Więc to inna sytuacja ;)
Ale najważniejsze, że są dzieciątka w brzuszku ❤️ Bez tego to nawet pałac nie miałby sensu ;)
 
Idealna wielkość jak dla mnie.

Ja w moim wymarzonym domu czy mieszkaniu muszę mieć salon tak z 40m plus jadalnię z 15m i wielka kuchnie z wyspa. Kuchnia nie aneks ale to wszystko otwarte, prawie bez ścian :) no chyba że taka ścianka jak regał z książkami. Takie mi się bardzo podobają :)
Ja będę miała podobnie ❤️ Tylko nie mam takiej wyspy, że wyspy tylko połączone z innymi szafkami. Takie L ;) ale też otwarte ;) i dużo przeszkleń 😍😍😍😍
 
Kurcze ja mam 106m powierzchni użytkowej, właśnie wykańczamy. No nie jest to duży domek, ale i tak większy niż mieszkanie w bloku. Dość jeszcze tani w budowie patrząc na ceny mieszkan przynajmniej na Lubelszczyźnie. Jakbyśmy mieli nie mieć dzieci to będziemy tam się ganiać z psami i kotami 😉 i tak już z 3 pokoi zrobiliśmy 2, ciekawe czy nie będziemy później ściany dostawiać 🤔😁 uwazam, że to wystarczający metraż, no chyba, że uda Wam się doczekać dość dużej rodzinki to może być wtedy ciasno.
A moge wiedziec jaki masz projekt domu?. Z tego co wiem te nasz projekt tez nie wymaga az tak dużego wkladu. My za 1.5 roku chcemy sprzedac nasz dom tutaj i za te pieniądze sie wybudowac. Wcześniej myśleliśmy ze uda sie odlozyc i postawić dom w stanie surowym ale narazie wszystko idzie na leczenie więc nasze oszczędności się powoli kończą 😕
 
reklama
Do góry