reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tamtym razem było szybciej, a tu kazały w nocy odpoczywać i zostawiły cewnik też. Zaraz mają przyjść, bo ja chce wstać.
Jako ciekawostka - pierwszy posiłek po cc po 5h. Drugie zdjęcie to kolacja po kolejnych 3h.
Naprawdę nie wiem jak kobiety w PL żyja na sucharkach. Ja wcinam wszystko [emoji16]
Zobacz załącznik 1127705Zobacz załącznik 1127706
Mi po porodzie na kolację przyniesli to...myślałam że rypne bylam taaaka głodna ej ale to było pycha i okazało się kaszanka .Potem jedynie zaskoczył mnie królik którego tylko skosztowalam bleee jakoś ciężko mi było Ale ogólnie pycha jedzenie wszystko wymiatalam.
 

Załączniki

  • 20200522_193545.jpg
    20200522_193545.jpg
    984,4 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Mi po porodzie na kolację przyniesli to...myślałam że rypne bylam taaaka głodna ej ale to było pycha i okazało się kaszanka .Potem jedynie zaskoczył mnie królik którego tylko skosztowalam bleee jakoś ciężko mi było Ale ogólnie pycha jedzenie wszystko wymiatalam.
Chybabym się nie odważyła spróbować...
 
Mi po porodzie na kolację przyniesli to...myślałam że rypne bylam taaaka głodna ej ale to było pycha i okazało się kaszanka .Potem jedynie zaskoczył mnie królik którego tylko skosztowalam bleee jakoś ciężko mi było Ale ogólnie pycha jedzenie wszystko wymiatalam.
Haha slabo to wygląda [emoji23]
Mi królik nie przeszkadza, w paelli wręcz wskazany [emoji16]
 
Dobrze,że napisałaś o tym, że Ci smakowało;) bp wygląda okropnie [emoji23][emoji1787] jak murzyńska laga- przepraszam [emoji85][emoji85][emoji85] @fredka84 czy Ty to widzisz?
Nooo widzę i najpierw oczy zrobiłam czy dobrze przeczytałam że to było dobre 😱😂😂. Powiem delikatnie, że no nie wygląda zbyt atrakcyjnie 😂
 
reklama
Do góry