reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A kiedy masz znowu USG ? W poniedziałek ?
Mam robić testy owu. Ja na pewno dziś wieczorem max jutro rano będę mieć pik. Owu mam jak w zegarku następnego dnia czuję aż za bardzo. I jak będzie pik to mam wysłać dr sms. I zacząć brać luteinę. Potem usg obstawiam poniedziałek i jak endometrium będzie nadal złe to następny cykl.
 
Czeeść!
A zajrzałam po długiej przerwie i tyle nowych dziewczyn, niestety... bo w idealnym świecie nie powinno być tego tematu. Jednak życie jest jakie jest.
Boniu @fredka84 Ty na ostatnich nogach, kiedy to zleciało, cudowny koniec starań.
Dziewczyny z zeszłego roku @Gonia0605, @mala_Mi 80 co u Was, jak się trzymacie?
Kochana u mnie lipa na maxa. Jest tak ch...wo że aż uciekłam z forum, żeby nie psuć atmosfery. Po 6 pełnych procedurach, pomimo ogromnej ilości ( niedojrzałych) jajek miałam "aż" 3 zarodki. Jeden z nich 3-dniowa sierota czeka jeszcze w Czechach na transfer.
Ale moje endo nie chce współpracować 😞
A co u Ciebie? Mam nadzieję, że chociaż ty masz jakieś pozytywne wieści 😘
 
Dziewczyny pomocy, może któraś z was potrafi mi to wytłumaczyć.
Cykl sztuczny przed FET.
Estrofem 3x1 od 2dc.
15 dc endometrium 9.5mm ale nie trójlinijne a takie wymaga klinika. Polski ginekolog robiący USG twierdzi, że już nie będzie trójlinijne, bo pomimo brania estrofemu zaczęły działać gestageny ( niby progesteron).
Ale dzisiejszy poziom proga to 0.71 mmol/l ( 0.22 ng/ml) a estradiolu 1495 pmol/l. Czyli wychodzi na to, że progesteron jest wciąż niski.
Transfer odwołany bo brak trójlinijnego endometrium.
Kompletnie tego nie rozumiem, lekarz burak nie chciał mi tego wytłumaczyć 😞
 
Ja miała robiony transfer gdy progresteron byl na poziomie 0.91 a estradiol 2200. Robiłam 4 dnia progresteron to już wzrósł do 35 prawie. Ja się nie znam tylko pisze o swoich wynikach. Transfer miał normalnie zrobiony.
 
Mam robić testy owu. Ja na pewno dziś wieczorem max jutro rano będę mieć pik. Owu mam jak w zegarku następnego dnia czuję aż za bardzo. I jak będzie pik to mam wysłać dr sms. I zacząć brać luteinę. Potem usg obstawiam poniedziałek i jak endometrium będzie nadal złe to następny cykl.
A jak będzie dobre to transfer 16.2 i wtedy się spotkamy bo ja mam wtedy usg :)
 
Kochana u mnie lipa na maxa. Jest tak ch...wo że aż uciekłam z forum, żeby nie psuć atmosfery. Po 6 pełnych procedurach, pomimo ogromnej ilości ( niedojrzałych) jajek miałam "aż" 3 zarodki. Jeden z nich 3-dniowa sierota czeka jeszcze w Czechach na transfer.
Ale moje endo nie chce współpracować 😞
A co u Ciebie? Mam nadzieję, że chociaż ty masz jakieś pozytywne wieści 😘
Podziwiam Cie, że starasz się, choć to takie trudne. Ja już odpuściłam, tzn. mam mojego dwudniowego Jedynaka, ale tyle się działo, że nie czułam się na siłach podchodzić do transferu. I tak pod skórą czuję, że nic z tego nie będzie, jednak w tym roku pewnie zrobię, żeby domknąć temat...
Poza tym "dostałam" dziecko i to od razu 12-letnie. Zmarła moja siostra i opiekę nad młodym ja przejęłam.
Pamiętam, że chyba korzystałaś z dawcy, jeśli nic nie pomyliłam?
 
Cześć dziewczyny
Czy któraś z was jest w stanie zinterpretować mój wynik receptywności endometrium?
A44E6A86-C444-44EF-AF07-73673310651E.jpeg
 
reklama
Do góry