reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Ania50 stelaż robiony przez mojego tatę, wg mnie koszyk stabilnie siedzi, ale jak Mały zacznie się już bardziej wiercić to będzie przesiadka do łóżeczka :)
 
Ania ogromne gratulacje i ode mnie. Na prawdę swietna waga chłopców i super że po 10 pkt dostali.
Napisz jak będziesz miała siłę i czas jak się czujesz i jak maluszki.
 
Ło matko!! Ostatnio mnie tu nie było, nadrabiałam zaległości a tu takie wieści !!!! Aniu wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Synusiów ! 10pkt Apgar - PIĘKNIE :) to świetnie rokuje, będzie dobrze !! Trzymam mocno kciuki za Chłopusiów i za Ciebie, trzymajcie się zdrowo wszyscy Troje !! Buziaki, uściski i pozytywne myśli kieruję właśnie w Twoją stronę ! Dzielna Dziewczyna ! :* I Chłopaczki oczywiście też :) !

Dziewuszki nieźle się zorganizowałyście z tymi wyprawkami i torbami do szpitala - chylę czoła i spinam poślady, żeby udało mi ogarnąć z tą wyprawką ;) zostało mi jeszcze dokompletować troszkę rzeczy i też większy spokój zagości w mojej głowie ;) Do mnie niestety przysrała się jakaś bakteria i jutro muszę jechać do Gin po receptę na jakiś antybiotyk, ehhh, no ale trzeba dziadostwo zaleczyć.. Malutka w brzuchu robi imprezkę od kilku dni, oczywiście w środku nocy, więc ostatnio noce przesypiam na raty.

Przepiękne macie te kąciki dla Dzidziusiów! Aż miło się patrzy ! :)

Zdrówka dla Was Kobitki i dla Waszych małych Bąbelków, tych w brzuszkach, jak i tych poza nimi :)
 
Dziewczyny rozmawiałam dziś z moją kuzynką która jest masażystką bo chciałam, żeby mi jakiś masaż tych pleców zrobiła, a ona mi na to że w żadnym wypadku nie powinno się masować odcinka lędźwiowio-krzyżowego u kobiet w ciąży bo tam są nerwy odpowiadające za skurcze macicy. Ja w ogóle o tym nie pomyślałam i mój mąż czasami mnie tam masuje ale teraz chyba będzie to robił dużo delikatniej. Tak piszę dla waszej informacji, bo może wasi mężowie też masują wam kręgosłupy, to lepiej z tym uważać.
 
Ania w wolnej chwili napisz co u was..czekamy wszystkie na info :)buziaki ...anja napewno jest bardzo wymęczona ostatnimi godzinami...
 
reklama
Renia, mi lekarz też nie wierzył, że rodzę i że mnie boli... Cały czas powtarzał, że przesadzam i te pierwsze skurcze nie bolą. Ja mu tłumaczę, że skurcze mam od 1 w nocy, a jest 8 ale jakoś go to nie przekonało. Dopiero jak mnie zbadał i zobaczył, że jest 10 cm to w końcu do niego dotarło, że nie przesadzałam z tym, że mnie boli i nawet mnie przeprosił :)

Martita, ja też dostałam biegunki zanim dostałam pierwsze skurcze, tak więc lewatywa nie była potrzebna. U nas w szpitalu nie każą jej robić, ale robią na życzenie.

Marzenka, ja nie mogłam przeć bo tak się spinałam, że coś mi wyleci... Ale skończyło się cc

Ania50, chyba większość kobiet ma tak, że bardziej boją się porodu zanim zajdą w ciążę. Kiedy maluszek jest już pod serduchem, to nie możemy się doczekać porodu, żeby w końcu przytulić nasze maleństwo. Ja panicznie bałam się porodu, a jak przyszły skurcze to przestałam się stresować :D

Kitki, ja chyba tak samo bym panikowała jak Ty :D Powiedz mi kochana jak to wygląda po cc? Ja miałam cc pod narkozą, więc nie bardzo wiem co mnie czeka. Tzn. czy i kiedy pokażą mi dziecko? Jak to jest z tym zakazem podnoszenia głowy? Czy te dwie godziny po cc będę leżeć sama na sali pooperacyjnej, czy będzie mąż z maluchem? I takie głupie pytanie.... nie nudziłaś się w czasie kiedy Cię zszywali? Ja się zastanawiam co będę robiła przez tyle czasu... :D
 
Do góry