reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Hej dziewczyny,

Jak zwykle informuję, że podczytuję Was na bieżąco. Niestety z aktywnością u mnie trudniej ze względu na opiekę nad Córeczką. Coraz mocniej obawiam się jak to będzie z noworodkiem i 1,5 roczną dziewczynką, która chyba wchodzi w okres buntu. Złośnica z niej i nerwus. No ale odwrotu nie ma, jakoś musimy sobie poradzić :laugh2:
Ząbki u nas się uspokoiły, ale niestety Mała była chora, bardzo wysoka gorączka, antybiotyk. Coraz trudniej wstawać w nocy do niej, brzuch już przeszkadza coraz mocniej. Ale mam dokładnie tak jak Wy, z jednej strony chciałabym już urodzić, ale z drugiej wiem jak piękny to jest czas i że jeszcze nie raz zatęsknię za tymi ruchami w brzuszku. Pamiętam jak w pierwszej ciąży czekałam na poród, a potem już kilka dni po porodzie cieszyłam się ze Córeczka jest już ze mną, ale z drugiej strony dotykałam brzucha i brakowało mi jej ruchów, jej ciągłej obecności :blink: To trudne to wytłumaczenia, ale kto już urodzi to wie o co chodzi :laugh2:
Teraz tym bardziej obawiam się tej tęsknoty za ruchami, bo wiem, że to już na pewno moja ostatnia ciąża.

Dziewczyny, współczuje Wam problemów z ciśnieniem :frown: Trzymajcie się, już niedługo nasze zdrowe maluszki będą z nami i jedyne problemy jakie będziemy omawiać, to kolki, alergie, uczulenia, karmienia piersią, przesypianie nocy, ząbkowanie i wiele wiele innych ;-) ;);-) ;);-) ;)

Milego dnia kwietnióweczki!! ;-) ;) jutro już marzec, ale to zleciało!!!!
 
Witajcie dziewczyny :) Antus ja też mam takie ckliwe miejsce, w pachwinie mniej więcej na wysokosci jajnika po lewej stronie, jak mnie maluch kopnie to zginam się w pół i nie wiem czym to jest spowodowane. Alexia Gwspółczuje z bólem dłoni oby przeszło. Mnie też bolą tak jakbym cały dzien pustaki nosiła a w rzeczywistości nic się nie robi, troszke puchną na wieczór ale to tyle z moich objawów. Dzidzius szaleje od rana i to bardzo aktywanie a mnie strasznie kłuje brzuch na wysokości żołądka, myślałam że z głodu a tu nie przeszło.... Trzymajcie się ciepło :)
 
kochane mam zepsutego laptopa , musze go oddac do naprawy.... i nadgonic was w czytaniu przez telefon....
 
Lekarz nic na to. Na początku też myślałam że to zespół cieśni nadgarstka ale nie boli mnie na środku nadgarstka tylko od kciuka na dol ale z boku. Bardziej pasuje mi to na zespół de Quervaina. To są jednak moje domysły. W przyszłym tygodniu będę już w sxpitalu to będę alarmować lekarzy może coś z tym zrobią a przynajmniej mam nadziejw, ze zdiagnozują co to jest.
 
kasiunia o raaaaany... :) ale śliczna tapeta! :) i klosz do lampy super, slodko to wygląda :) pokaz potem tez całość :)

schauma super, ze małej się poprawia, chwilę ją trzymało to chorobsko... i dobra wiadomość z kręgosłupem :)

Antus to dziś masz wieczór dla siebie! :)

Kitki powodzenia u ortodonty!

Alexia o rany!!!! ale byłaś u lekarza z tym bólem?? może to coś innego, moze masz jakies zapalenie? biedulko... :( strasznie mi Cię szkoda :( poowodzenia i oby ten ból juz przeszedł! :* :(
doczytalam, to oby lekarze doszli do tego co to jest.. trzymam kciuki mocno za Ciebie, oszczędzaj palce..
 
Alexia kochana no wlasnie ostatnio pisalam gdzies ty zniknela ! Dobrze ze sie odezwalas do nas ,mam.nadzieje ze lekarze cos poradza na te bole i wkoncu przejdzie ;( trzymaj sie :*

Kasiunia piekny pokoik ;)

Oj ja to juz mam takie problemy z tym kregoslupem ze moge jechac rodzic juz dzis eh :( tak mi juz wszystko doskwiera i codziennie z dwojka maluchow sama te dni sie tak ciagna :(

Schauma dobrze ze lepiej z malutka ;*
 
reklama
A ja dobrze się czuję, na spacerach zdarzy mi się dotykać brzuch i sprawdzać czy jest bo pod kurtką nie widać, a nie czuję żadnego obciążenia itp.
Tylko w nocy troszkę czuję dyskomfort, bo zawsze zasypialam na brzuchu...
Milka pokażę na pewno efekt koncowy :tak:
 
Do góry