Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.

Katik- ja po Kubie zarzekałam się, że 'nigdy więcej'... a tu mnie nachodzą myśli na trzecie... więc nie mów hop![]()
Alicja też bije, szczypie i drapie, wrrr. Staram się mówić zdecydowanie "nie wolno" i biorę rączki. A czasem w dobrym humorze podstawia mi łapki do całowania.No rzeczywiście pustki tu dziś
Moje dziecko mnie bije!!! Maja podczas karmienia tak macha rączkami,że nie raz dostałam po buzi, hehe. No i ulubionym zajęciem podczas jedzenia jest wkładanie mi rączek do buzi i drapanie mnie po ustach. Też tak macie, czy tylko Maja tak matkę katuje?
po lekach juz mniej kaszlał w nocy wiec mam nadzieje ze bedzie juz tylko z nim lepiej. ogólnie to poraz pierwszy mi zachorował.
tak sobie nóżko machnął i siup nie ma kaszki. a co do lustra to jest zabawa. on uwielbia sie w siebie wpatrywac i usmiechac.