reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
hej
ale wam fajnie ja też chcę nad morze łeeeee
jestem tu na chwilkę bo pracy mam tyle że ledwo się ogarniam ale tęsknię za wami mocno i staram się wszystko czytać
 
Elvie- a proszę bardzo wrastające paznokcie, badanie mikologiczne wrocław, grzybica stóp wrocław (french też fajnie robią i w ogóle jakby jakiś problem ze stopami (bo to różnie bywa) polecam). Chodzę jeszcze tu, bo mam blisko, ale chyba jestem mniej zadowolona, natomiast maja fajne masaże ciała www.wyspapiekna.pl

Wronka- nie przesadzaj już z tymi kompleksami :-) oglądnę Cie na żywo w dzień i w nocy i zdam relację :-p:-D:-p

Muszę kurczę ruszyc puppe i auto przeparkować, bo mimo klimy, to zanim ona zadziała, to ja padę :-)więc jakiegoś cienia trzeba poszukać... pfuj... ta zarówa mnie zniechęca...

A'propos słońca- Annaoj z jakim biurem leciałaś i w jakim hotelu byliście. Wrzuć mi proszę jakieś info na priva.
 
Ostatnia edycja:
Anna no własnie ja też chce linka :)

My się szykujemy w sierpniu do czech jeszcze , kolega TZta co jest na miejscu szuka nam hotelu . Po co mamy to robić sami he he .
W wakacje pewnie zachaczę o wrocek to aniez i elvie spodziewajcie się mnie jak cuś :)
Bo czasami jeździłam z TZtem a już dawno nie byłam to czemu by nie pojechać .
 
Elvie- a proszę bardzo wrastające paznokcie, badanie mikologiczne wrocław, grzybica stóp wrocław (french też fajnie robią i w ogóle jakby jakiś problem ze stopami (bo to różnie bywa) polecam). Chodzę jeszcze tu, bo mam blisko, ale chyba jestem mniej zadowolona, natomiast maja fajne masaże ciała www.wyspapiekna.pl

Wronka- nie przesadzaj już z tymi kompleksami :-) oglądnę Cie na żywo w dzień i w nocy i zdam relację :-p:-D:-p

Muszę kurczę ruszyc puppe i auto przeparkować, bo mimo klimy, to zanim ona zadziała, to ja padę :-)więc jakiegoś cienia trzeba poszukać... pfuj... ta zarówa mnie zniechęca...

A'propos słońca- Annaoj z jakim biurem leciałaś i w jakim hotelu byliście. Wrzuć mi proszę jakieś info na priva.

nie ma tak dobrze...hehehehe ja zabieram grubą pidżamkę;-)
 
Przeczytałam tak na szybko, Zielona gratulacje, zuch panna :tak:
Moja od tygodnia radzi sobie z kawałkami jedzenia i do tego pije ze szklanki, niekapków mamy zakaz od neurologopedy, ale wyściskam p dr za wszystko co do tej pory zrobiła. myślałam, że jeszcze długo miksowane będzie jadła. Ale się uparłam, ćwiczyłam i są efekty :tak:
Wczoraj spotkałyśmy się z jedną mamą z forum, akurat w CZD na turnusie są, i zasiedziałam się cały dzień :-D a jak wyszłam rozszalała się burza i ulewa i zamiast w autobus to po tatusia zadzwoniłam, w ostatniej chwili przyjechał bo groźnie już było.
Dziś omlet zjedzony ze smakiem więc liczę na większe przyrosty masy ciała u Paulinki:-D nie ma jak konkretne jedzenie dla takiego chuderlaka ;-)
Zmykam bo dziecko mi chyba samo zasypia.

jeszcze wczoraj mnie mała zaskoczyła, bo zabrała mi telefon i tata zaczęła krzyczeć, żeby do taty zadzwonić, chyba bardzo tęskni ;-)
 
reklama
Nie takiego z samego jajka zrobiłam, żeby spróbować czy pogryzie :-D a jak sobie radzi to już normalnie mogę zrobić. Nabiał mogę wprowadzać więc nie wiem, chyba jej nie zaszkodzi odrobina mleka skoro twarożek zjadła i nic jej nie było? Oczywiście mleko uht... Po kanapce też nic nie było, a obiady mam juz też robić sama, bo słoiczków to ona dziennie i 5 by zjadła, np wczoraj poszły 4 małe i 3 butle mleka i chrupki... Tylko nie widać tego po niej :-D

P4090218.jpg A to spotkanie 2 wcześniaczków, mam nadzieję, że Franiowa mama się nie obrazi, że i tu wklejam, bardzo udany dzień, choć Paulinka i Franio pokłócili się o książeczkę i popłakali ale poza tym ok ;-)


I jeszcze tort, jaki przygotował mój brat, chrzestny Paulinki

Zobacz załącznik 361062
 
Ostatnia edycja:
Do góry