Dzieńdoberek :-)
Helenka przespała dzisiaj calutką noc

i obudziła nas bo prawie zaspaliśmy do szkoły

U nas jeszcze nie grzeją ale czekam do 15
Nata wczoraj jak byliśmy na spacerku to też Helenka miała zimne łapki więc nie ma się co dziwić że musiałaś kupić rękawiczki przecież u was to zimniej niż u nas.
Isabela współczuje rewolucji żołądkowych mam nadzieję że szybko miną.
Aniam dobrze że klientów masz

i nie ma się co dziwić ze ludziska w szczerym polu z zakupami bo jeszcze tydzień temu letnia pogoda była a teraz...
gosia ja też poproszę o fotki i ubieraj mi się cieplej bo jak się przeziębisz i na spotkanie nie dotrzesz to wiesz ;-) Twój Mati przypomina mi mojego Emila jak zaczął chodzić do przedszkola, ryk przez cały czas, to takie egzemplarze;-)
Zielona zdrówka dla Kostki, możesz brać Kostkę na kolana i wtedy zrobić jej inhalację, sama sobie będziesz wciągać;-) Kurcze a może przesłać ci ziółka do inhalacji tylko nie wiem czy nie cofną.Daj znać to coś się załatwi

Fajny avatar
Marta super wieści z tym genetykiem
Kittek kominka wam zazdraszczam

Nie ma nic wspanialszego jak usłyszeć od dziecka Kocham
Katik zdrówka dla Poli i mam nadzieję że dzisiaj już czuje się lepiej.
Elvie Lenka to towarzyska się zrobiła ale to fajnie
Maonka jak tam po zebraniu wspólnoty ?
Filonka ja też ciepłolubna ale moje dzieciaki i małż nie, więc ja siedzę opatuchana a oni ganiają na bosaka
MamoPaulinki dla mnie ta pogoda to koszmar bo mój romantyzm ;-) w rękach i nogach się odzywa :-(
Mamusia zalatany masz tydzień oj tak ;-)
Miłego dnia