reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

przyszłam do komputera odsapnąć;-)

Gosienko w takim razie 100 lat dla Mateuszka a co się odwlecze to nie uciecze, wór cukierków i cała reszta będzie parę dni później;-)
Marysia kciuki za połówkowe.
Aniez Twój mąż to wszechstronnie uzdolniony:-D ale że jemu się chce to Ci zazdroszczę;-) też bym chciała w domu taki egzemplarz:-p
Aniam mimo wszystko kciuki trzymamy, żeby było ok. A z gumką to i nam sie przytrafiło 10 miesięcy po urodzeniu Pauli, idealnie w czasie owulacji a potem 2 kreski. Tylko u mnie dobrze sie nie zaczęło a już skończyło. O rzeczy się nie martw, zawsze się uzbiera ;-):tak:

Jakaś padnięta jestem, nic mi się nie chce a muszę trochę poprasować przed pakowaniem... Jutro gastro, może nas przyjmie poza kolejnością:zawstydzona/y:
 
reklama
Annaoj - co cieszysz się że kiedy z taką bandą na jakieś wakacje pojedziemy :-D:-D
Tylko trzeba szukać wyjazdu ze stoperami w cenie :tak:


Najlepszego dla Mateuszka :tak:

No co jakoś to będzie bo być musi i tyle ;-)
Na suchej gałęzi się przecie nie powieszę :no:
 
Aniam gratuluje,terazmoze sie nie cieszysz ale potem bedziesz. Ja miedzy Mackiem a teraz w2012 tezbylam w ciqazy 2 raz i malo kto sie cieszyl, poronilam.. i plakalam ze trzeba bylo sie cieszyc od samego poczatku. Teraz jak sie dowiedzialam po 2 latach starania plakalam jak bobr ze szczescia.
Ja dopiero wrocilam z przedszkola z przedstawienia myslalam ze sie tgam ugotuje.
 
Kurka sklerotyczka...

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA MATEUSZA!!

A my wróciliśmy od alergologa :tak: Fajna doktorka przebadała i pooglądała M. ze wszystkich stron z góry na dół :tak: tylko do tyłka mu nie zajrzała ;-) :-p No i też stwierdziła, że ona widzi konieczność przeprowadzenia testów, bo A. i praktycznie cała jego rodzina to alergicy... J. jest zdrowy więc jest wielkie prawdopodobieństwo, że cały przydział dostał M. Mam do wykupienia nasonex i mam mu psikać, allertek mam mu dalej podawać. Jedynie mam odstawić na tydzień przed testami. Najpierw mam jednak go przyzwyczaić do tego, że będzie mu po rękach pisać i nakłuwać więc dostałam specjalny jakiś taki plastikowy "kołek" z niby igiełką... i mam go tym "kłuć" coby potem nie uciekał :-p Jak się przyzwyczai odstawić alertek i zadzwonić żeby umówić wizytę z testami...
dobra ide robić kolację gadzinie :-p
 
Witam
ale wiadomości aniam zupełnie się nie spodziewałam , że ty będziesz kolejna ;-) oby dzidzia zdrowo się rozwijała a całą resztę pomału zorganizujecie , a jeżeli o ciuszki chodzi to wal jak w dym , mam i dziewczęce i chłopięce do wyboru do koloru
Agnieszka dziwne to przyzwyczajanie ale każdy lekarz ma inny sposób
Gosienko 100lat dla Mateuszka, fajnie , że mnie odwiedzicie, muszę pomyśleć gdzie was zabrać i co wam pokazać żeby nie było nudno.
MamoPaulinki to dzisiejsza pogoda chyba tak działa bo ja też byłam padnięta i dokuczał mi okropny ból głowy
Zastanawiam się co tam u Judysi , ciekawe czy Zuzia jest już na świecie

pomóżcie jak usunąć żywicę z bawełnianej spódnicy??
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka, smiac mi sie chcialo, jak czytalam Twojego posta o tym kolku:-D ale w sumie to bardzo dobry pomysl z tym przyzwyczajaniem dziecka:tak:
Mialam dziś kontrolę u gina. Wszystko ok, więc dostałam zielone światło na fitness z zastrzezeniem, że tylko lekki i bez mięśni brzucha oczywiście. Już nie mogę się doczekac, musze jutro grafik oblukać i zapisać się na coś,bo normalnie aż mnie nosi, a sama w domu to sie w zyciu nie zmobilizuje do cwicze bo len jestem:zawstydzona/y:
kurcze, od 3 tyg probuje sie do fryzjera umowic i ciagle "cos". skonczy sie tym, ze na wakacja z odrostami pojade:baffled: mialam isc w koncu w najblizszy poniedzialek,, ale mam zebranie u S. w przedszkolu:no: a moge isc tylko po poludniu, jak P. z pracy wroci, bo nie mam z kim mlodszego zostawic, a przeciez z nim nie pojde, bo raczej ciezko byloby wytrzymac 2 godz z niemowlakiem. wrrr:angry:
 
hej,
podczytuję, ale czasu na odpisywanie brak, a nie chcę pisać pobieżnie:(

Właśnie wróciłam z trzydniowej wycieczki klasowej.Zdobyliśmy Śnieżkę.

Aniam, moje gratulacje, chociaż takich wieści się nie spodziewałam:) Poradzicie sobie, zorganizowana babka z ciebie.

Kubusiowi i Mateuszkowi życzę sto lat!!
 
wronka teksty B i W rozbawiły mnie na maxa :-) ach te dzieci :-)

mamuasiu super że Natalka już zdrowa

aniez ja też nienawidze takiego skwaru. Dobrze, że już trochę chłodniej, ale nadal ciepło.

mamoPaulinka na ślubie było bardzo miło. długo nie siedzieliśmy, bo nie było innych dzieci no i do wawy trzeba było wrócić.

aniam a to news. mimo, że nie planowane to gratuluję! no i oby się bąbel zdrowo rozwijał :-) a gumek nigdy nie lubiłam :-p

Witam się czwartkowo. Mam ostatnio mega urwanie głowy. Szkolę dziewczynę na moje miejsce i idzie to mozolnie... do tego sama zaczynam szkolenie na nowe stanowisko... do tego miałam inwentaryzacje w magazynie... do tego hindusi... zakończenie roku i przedsatwienie w przedszkolu - Q był świetnym bocianem :-) i najgłośniej śpiewam i recytował, poza tym regularne wizyty u dentysty już mnie wykańczają, a najbardziej to stan mojego konta... niby dwa zęby a już w sumie poszło około 1,5 tys :eek:
jak byliśmy w Lublinie odwiedziliśmy babcie P bo obiecaliśmy, że w końcu przywieziemy Q. O to jaki dialog wywiązał się pomiędzy Q a babcią:
Q: Babcia Ty nie mas zębów?
B: a no nie mam... ale jak przyjedziesz następnym razem to już będę miała.
Q: i będzies jus mówiła normalnie?

i druga rozmowa z babcią:
Q: wies babcia ja się nie boję potworów.
B: naprawdę się nie boisz?
Q: no naprawdę. Ja im daje w zęby! kijem babciu! .........profilowanym!!!

wyjaśnienie: kij profilowany ze względu na to, że tata Q chce aby Q był hokeistą i kupił mu prawdziwy kij hokejowy, który Q uwielbia :-) tak czy siak mina babci bezcenna :-)
 
reklama
Aniam - Kochana GRATULUJE :) teraz tylko miesięcy spokoju Ci zyczę :)

Gosieńko - najlepszego dla Mateuszka :)

Dziewczyny przedwczoraj moja bardzo bliska koleżanka przez zupełny przypadek odkryła, że Jej 17 miesięczny synek był "podtruwany" w żłobku - kubeczek z jakiego pił wodę - był cały zagrzybiony, a w środku (bo to ten 360) pływały farfocle grzyba. Panie opiekunki, nie zauważyły, że na kubku rozinęł się grzyb i świetnie sobie tam radzi, codziennie nalewały dziecku do niego wody, a On z niego pił. Sanepid prowadzi badania - odnośnie typu grzyba, ale jeżeli okaże się, że to muko - to mały ma przed sobą kilka lat leczenia :(
U nas w przedszkolu nie ma stałych naczyć - wszystko jednorazowe, ale jeżeli u Was są tego typu rzeczy sprawdźcie, poproście o pokazanie - aby uniknąc takich sytuacji.
 
Do góry