reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamusie 2010

reklama
tweenie-moja raczej w nocy spi a jak nie spi to ja jak najszybciej w ten stan probuje wprowadzic no i z lenistwa tez nie przebieram ale rano i tak budzi sie szzesliwa i nic jej nie przeszkadza.nawet kupa...nie wiem jak to bedzie kiedy sie ja od tych pieluch bedzie odzwyczajac skoro jej wszystko jedno...

a tak w ogole to zapomnialam powiedziec ze zlobek (2 razy w tygodniu) juz zalatwiony od marca.w lutym pewnie dzien probny a ja ryczec bede.nie chce oddawac mojego dziecia:(
 
u nas nie da się nie zmienić, bo Olka ma taki sik, że po max 4 godz już się ubranko robi wilgotne ;)

tweenie, bo nie zmieniać w nocy da się właściwie tylko wtedy, jak dziecko w nocy nie je i nie ma czym sikać :) Radek przewinięty po kąpieli o 21-ej zwykle przewijany jest o 9-ej, ale zdarza się, że mu czasem bokiem albo po plecach poleci w nocy :)
 
dziewczyny znow zaszalalam z ciuchami to wam pokaze:) wczoraj jeszcze dokupilam plaszczyk w zarze na probe (bo nigdy tam nie kupowalam i nie znalam rozmiarowki.wzielam go na 6-9 mc ale wlasciwie dobry juz na teraz wiec chyba warto wymienic na wiekszy?9-12 mc.widzialam jeszcze pare ladnych zestawow i kupi mnie by wziac bo potem wszystko rozkupione)
IMG_5465.jpgIMG_5466.jpgIMG_5467.jpgMLA01_1114_035R_80489.jpgDXLA01_80487_85024_76_0078.jpgIMG_5468.jpg
pencil.png
 
sasanka-moj ma dzis urodziny.od tygodni pytam go co chce dostac a on jak zwykle ze nic mu nie trzeba i ze naprawde nic nie chce i zebym kupila cos malej...jakbym tego nie robila.
a jak tak slub i przygotowania?

ja dzis gosci mam wiec powinam sie sprezeyc i cos zrobic bo jeszcze paczke musze odebrac i jak znam zycie pojade wymienic plaszczyk na wiekszy choc mam na to 30 dni ale ja w goracej wodzie kapana
 
hej
u mnei jak zawsze zalatnie, bylam dzis na spotkaniu aktywnych mam w poznaniu, bylo calkiem fajnie;) spotkanie z fizjoterapeuta i dermatologiem:) potem mialam spotkanie swojego sowarzyszenia w ktorym dzialam, potem zakupy, wizyta u kuzynostwa i jeszcze kumpel wpadl wieczorem;p wiec niedawno do kompa usiadlam:p Obkupilam troche mala, bo wyprzedaze sa duze;) Mam nadzieje ze u was ok, nie ma sily juz czytac, pozdrowionka i do uslyszenia;)
 
hej

u nas tez wszystko ok ale w zasadzie niewiele sie dzieje .
czasem fajnie jest byc zabieganym.u mnie to przewaznie w ciagu tygodnia sie dzieje a weekendy spokojne.
zaluje ze nie moge do mamy na kawe wpasc...
 
Ja tez pozdrawiam weekendowo:) Dzisiaj lenistwo slodkie;) Mezus jeszcze spi a my z Baska juz grasujemy:p Ja popijajac kawkę i spiewajac Zuzia lalka niedua itp:p
A pislam na pielegnacji wczoraj na tym spotkaniu pani fizjoterapeutka powiedziala ze pod zadnym pozorem nie sadzac dzieci jesli same nie potrafia usiasc, w sensie same dojsc do pozycji siedzacej, oczywiscie 80% osob bedacych na spotkaniu popelnialo ten blad...
 
skrzat-ja juz odpisalam na ten temat na innym watku.chyba nie da sie nie posadzic dziecka na chwile chocby na kolanach?ja swojej nie sadzam choc krzeselko juz stoi;na kanapie tez nie bo po co ale tak calkiem w 100% sie tego nie uniknie.niektore dzieci rzeczywiscie potrafia siedziec zanim same usiada (a to wielka roznica) ale zeby usiasc to dzieci najpierw musza raczkowac bo z takiej pozycji siadaja.

ja za bardzo niedzieli nie lubie.tylko mi sie przypomina ze nie nie moge do mamy na kawe wpasc...i ogolnie nuda
 
reklama
Do góry