reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Klaudia81.81 może poczulas ale nie wiesz, że to to. Zastanawiałam sie właśnie jak to na początku jest czy czuć jakby coś cię uwieralo, a może jak na głód "przelewanie wody" w brzuchu, czy od razu poczulyscie kopniaki i wiedzialyscie, że to jest to.

U mnie na poczatku bylo takie przelewanie sie a pozniej delikatne pstryczki, a teraz typowe kopniaczki :) cudowne uczucie
 
reklama
Ja poczułam ok 18tyg, a teraz często jak się nie ruszam poniżej pępka mam uczucie jakby ktos sie dobijał.
Pierwsze czułam takie łaskotanie, przelewanie. Najlepiej położyć się na lewym boku i leżeć nieruchomo ok 10 min, wtedy coś powinnyście poczuć - u mnie to zawsze działa :)
 
Witam sie z rana. Jestem zalamana od 3 dni mam okropne nudnosci I wymioty :( glowa nom stop boli!
Ja zawsze mowie tak sami jak Michasia dzis mam 18t1d :)
Milego :)

Współczuje mili :( mam nadzieję że lada chwile miną :*

Hej

Ja od wczoraj chodzę strasznie załamana:-(

Młody przyniósł ze sobą z przedszkola owsiki i mnie zaraził:-(

Wczoraj cały wieczór przepłakałam a dziś po prostu się z tym pogodziłam bo wiem że nie mogę brać leków na to cholerstwo i muszę naturalnie działać
Cały dzień mi dziś zejdzie na praniu wygotowywaniu sprzątaniu WSZYSTKIEGO

Młody dostał na noc lek a ja od dziś ogórki kiszone kapusta czosnek cebula :no:

OMG co to za ustrojstwo i jak się objawia :( współczuje.. wracajcie do zdrówka :*


My mamy week i uwaga... mąż mnie dzisiaj gdzieś zabiera.. to ma być niespodzianka :-) ale że ja wiem jak wziąć pod włos szwagierkę to nie skromnie dodam że mężuś zabiera mnie na 50 twarzy Grey'a ;) no chyba że młoda mnie wkręciła :-)
 
Hej kochane dziewczyny ...Mnie wczoraj przed spaniem tak glowa bolala ze musialam wziasc ibuprom bo same lzy mi lecialy ...a dzis wracam do domu wrescie ...i jutro na warszawe na Narodowy stadion na wystawe klockow lego ....tak jakis mi sie zachcialo zobaczyc titanica 11 metrowego
 
moją maleńką poczułam między 18 a 19 tygodniem tygodniem, poczułam pojedyncze "puk" gdzieś około 5 cm pod pępkiem, nie wiedziałam czy to na pewno to ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Teraz to puk zdarza się coraz częściej i wyraźniej i właśnie jak leżę albo siedzę spokojnie i odpoczywam z reguły po jakimś jedzeniu, najczęściej słodkim. Wczoraj rano jak leżałam i się skupiałam by poczuć to dostałam takiego kopniaczka, że aż na ręku poczułam :)

To może się tez pochwalę, że mój mąż chciał mi niespodziankę zrobić i też jadę z Nim jutro na ten film do Bydgoszczy. Tyle, że ja zauważyłam na koncie banku przelew za bilety i zepsułam niespodziankę :) Ale i tak się mega cieszę, że to mąż wyszedł z inicjatywą :) Ja mu kupiłam mały upominek, zrobię sałatkę gyros, której już kupę czasu nie mieliśmy a lubimy i do tego upiekę pyszną szarlotkę :) a reszta prezentów wyjdzie w praniu ;)
 
Hej kochane dziewczyny ...Mnie wczoraj przed spaniem tak glowa bolala ze musialam wziasc ibuprom bo same lzy mi lecialy ...a dzis wracam do domu wrescie ...i jutro na warszawe na Narodowy stadion na wystawe klockow lego ....tak jakis mi sie zachcialo zobaczyc titanica 11 metrowego

Ewczis przygotuj się niestety na długą kolejkę albo od razu idź do obsługi, że jesteś w ciąży. Byłam na narodowym tydzień temu i tłumy były wielkie.

Jutro ma być piękna pogoda, więc jedziemy z M. do Kazimierza na spacer i gorącą czekoladę.
 
Perla, tez tak robie jak ty leże na lewym boczku i maluch zaczyna się wiercić :) Dzisiaj w nocy jak się przekręciłam na lewy bok to maluch dawał czadu myślałam ze nie zasnę :)
Wczoraj tak mnie wszystko bolało ze wzięłam se kąpiel i zauważyłam jak mój brzuch cały czas falował. Ale się uśmiałam bo nie było prawie nic czuć tylko było widać jak faluje. Tak długo obserwowałam ze aż woda zimna się zrobiła :-D

Milego dnia dziewczyny :happy2:
 
reklama
Klaudia81.81 może poczulas ale nie wiesz, że to to. Zastanawiałam sie właśnie jak to na początku jest czy czuć jakby coś cię uwieralo, a może jak na głód "przelewanie wody" w brzuchu, czy od razu poczulyscie kopniaki i wiedzialyscie, że to jest to.

Najpierw było to takie "bulgotanie" jak trzepot skrzydeł motyla (u mnie dużo poniżej pępka). Kopniaki pojawiły się jakieś dwa tygodnie temu.

Ja poczułam ok 18tyg, a teraz często jak się nie ruszam poniżej pępka mam uczucie jakby ktos sie dobijał.
Pierwsze czułam takie łaskotanie, przelewanie. Najlepiej położyć się na lewym boku i leżeć nieruchomo ok 10 min, wtedy coś powinnyście poczuć - u mnie to zawsze działa :)

Moja dzidzia uaktywnia się gdy leżę na wznak :-) szczególnie wieczorem.
 
Do góry