reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Nie było tak źle mały przespal podróż obudził się przed samym badaniem ale dałam mu smoczek i nie płakał :-) najważniejsze że usg wyszło dobrze i juz nie ma poszerzone miedniczki :happy: tylko zostało mi usg bioder.
co do pępka to ja zauważyłam że ma wypukły wcześniej nie ma chyba ma też ta przepukline ale z tego co wyczytałam nie jest to groźne i mija samo zobaczymy jak będzie
 
reklama
Aneczka gratuluję:-)mały przybrał przez tydzień 220g.więc chyba ok.Już ma prawie wagę urodzeniową.U mnie szwy zdjęte.Mogłaby juz zacząć waga spadać;-)na razie spadło tyle co brzuch,a gdzie reszta.
 
Nie było tak źle mały przespal podróż obudził się przed samym badaniem ale dałam mu smoczek i nie płakał :-) najważniejsze że usg wyszło dobrze i juz nie ma poszerzone miedniczki :happy: tylko zostało mi usg bioder.
co do pępka to ja zauważyłam że ma wypukły wcześniej nie ma chyba ma też ta przepukline ale z tego co wyczytałam nie jest to groźne i mija samo zobaczymy jak będzie

Jakbys miala jakies informacje na temat przepukliny od lekarza to prosze napisz, bo ja mam wizyte dopiero za tydzien a zreszta angielscy lekarze wszystko bagatelizuja wiec chcialabym wiedziec co w PL o tym mowia.
 
Julia mojej przyjaciółki córeczka miała niedużą przepuklinę pępka i sama się zagoiła, czy jak to nazwać:)

teraz się zastanawiam czy mój nie ma, jutro mam wizytę to się podpytam.
 
Blacksilk trzymam mocno kciuki.

U nas połoznej nie było i nie będzie :).Zarejestrowane mam dzieci do Medicover a tam nie ma funkcji położnej rejonowej ;)
I sądząc po waszych komentarzach może dobrze..

Dziś był masakryczny dzień .Dzień mojej frustracji wielkiej i załamania macierzyńskiego ...dzień mokrych oczu i totalnej rezygnacji ...
Cały dzien przy cycku. karmienie co chwila .Kornel prężący się co chwila i wkurzający na cycka , nie spał prawie przez cały dzień ...w końcu około 18 poddałam się dziecko dostało mm ....zjadł i zasnął ...a ja do laktatora -naciągnęłam nie dużo bo za każdym razem po 45 ml ...teraz młody spi ,ale jęczy przez sen

Czy wasze dzieci też jęczą ,płaczą przez sen ( nie pamiętam juz tego u starszaków)
jutro moje starsze dzieci wyjeżdżają z dziadkami na 2 tyg w Bieszczady ...oj bede tęsknić ...bede jednak miała czas tylko dla Kornelka .

Idę spać ....odciągnęłam mleko ,młody śpi ( jeszcze) .
W nocy wstaje Tata do Kornelka ,ja do laktatora.....

Spokojnej wyspanej nocy ....

U nas zdaje egzamin położenie na brzuszek i danie lub nie danie smoczka. Młody czasem jak ręką odjął pada na zsadzie "no w końcu się domyśliłaś mamo" :D


Czesc dziewczyny:). Ola urodzila 30 lipca 2015 r silami natury. Wazy 2690 i 52 cm. Cala i zdrowa. Tak na szybko do szpitala trafilam o 17 w srode a dzis nad ranem o 3:10 urodzilam. Szczegoly opowiem jak wrocimy do domu. Jestem taka szczesliwa i nie moge sie na nia napatrzec:):)

Gratulacje a wczoraj pisałam ze masz na dziś termin i że ostatnia :D


Czy któraś urodziła jeszcze w terminie?

Lista zamknięta. Zastanawiam się teraz jak nas poszeregować - alfabetycznie czy według urodzin dziecka?


Tak jak dziewczyny piszą wg urodzeń dzieciaczków


Nie było tak źle mały przespal podróż obudził się przed samym badaniem ale dałam mu smoczek i nie płakał :-) najważniejsze że usg wyszło dobrze i juz nie ma poszerzone miedniczki :happy: tylko zostało mi usg bioder.
co do pępka to ja zauważyłam że ma wypukły wcześniej nie ma chyba ma też ta przepukline ale z tego co wyczytałam nie jest to groźne i mija samo zobaczymy jak będzie


Z tego co wiem wszystko zależy od wielkości i one przeważnie leczą się same. Trzeba dbać by dziecko nie wpadała w histerię i nie prężyło brzuch.





Czy was też denerwuje ta pogoda? No nie wiadomo jak samemu się ubrać i jak dziecko ehhh
Dziwne to lato albo upał albo zimno :/
 
No u mnie w prognozie od niedzieli niekończące się upały, codziennie powyżej 30 stopni. Do bani, że w tej Warszawie musimy siedzieć, może nad zalew wyskoczymy chociaż.
 
Ostatnia edycja:
Hej gratuluję ostatniej rozpakowaniu mamusi. Wszystkie zdążyliśmy w lipcu. Teraz niech dzieci się zdrowo chowają :-)

A u nas bez zmian siedzimy w domu bo dwa dni strasznie wiało a teraz szykują się upały.
 
Blacksilk jak twoja malutka? Juz lepiej?

Ja tez szczepie 5 w 1

Ciekawe co u Mili juz długo się nie odzywala

Strasznie ponury ten dzień ja chcę słońce :D :D
 
reklama
Do góry