reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Co tu tak cicho? :)

My już w domu, pierwszy wyjazd z małą zaliczam do udanych... Górskie powietrze nieźle ją uśpiło - na jednym spacerze spała 2h, co chyba w Krk nigdy się nie zdarzyło... Poza sezonem pensjonat praktycznie pusty, goście rozlokowani co dwa pokoje, żeby sobie nie przeszkadzać więc i wielkiego stresu nie miałam, że trochę popłakała jak to dziecko :) Młoda teraz niezależnie czy zaśnie o 19, czy 21 zawsze budzi się o 4 rano... nie wiem jak ona to robi, ale ma max 30 minut poślizgu czasem... Karmię ją na siedząco, żeby ją potem dobrze odbić, po czym biorę do łóżka koło 5 rano, pakuję cyca do buzi (jak podrosła to teraz ładnie je ze mną na leżąco, cyc jej nie wypada aż tak bardzo - ale muszę jej go i tak trzymać).. i tak sobie drzemiemy do czasem 6:30, 7, czy 8.. (to już różnie).. Ogólnie nie jest źle. Jak już nie chce spać, to przejmuje ją tata i do następnego karmienia się bawią :)
Jedynie podróż ponad 2 godzinna widać jeszcze jest trochę dla niej zbyt męcząca.. Mimo przerwy na karmienie, to ostatnie 30-40 min w obie strony jechaliśmy z mega awanturą :(

W piątek byliśmy u lek. rehabilitanta i mamy trochę jej ćwiczyć bioderka, żeby szerzej trzymała nóżki na żabkę - nie jest to związane z tym usg o którym pisałam - tę wizytę mieliśmy ustaloną już wcześniej, żeby sprawdzić czy nie ma asymetrii, a teraz byliśmy tylko do kontroli. Asymetrii nie ma, ale trochę mała za wysoko pupę podnosi kiedy jest na brzuchu i trzeba jej na boki uda bardziej rozkładać, żeby miednicę trzymała na podłożu... Od jutra zaczynamy ćwiczenia. Niestety dalej nie przepada za leżeniem na brzuszku i się denerwuje tak po 3 minutach już bardzo ;/
 
reklama
ja kupiłam puzzle piankowe BabyOno o takie: BabyOno DUŻE GRUBE Puzzle PIANKOWE 30x30 MATA x10 (5465981774) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - 2 komplety (cyferki i literki). dość drogie, ale dobre opinie mają i firma znana.

te wszystkie tańsze to albo miały złe opinie (że śmierdzą chemią, że dziecko wysypki dostało, raz sprzedawca sam napisał, że po wyjęciu z opakowania trzeba WIETRZYĆ 48 godzin...), albo sprzedawcy mieli beznadziejne oceny na Allegro.
No i jak te puzzle? Przyszły Ci już? Zadowolona jesteś?
 
No i jak te puzzle? Przyszły Ci już? Zadowolona jesteś?

Ja kupiłam wczoraj w smyku puzzle piankowe 36 szt + 10 gratis za 99 zł cyferki i literki z firmy Smiki. Filip chyba zadowolony bo nie płakał podczas ćwiczeń.

Fakt czas zasuwa jak szalony, dzisiaj Fifi skonczyl 4 miesiace. Kiedy to zlecialo?
 
Pozdrawiamy z Wroclawia
 

Załączniki

  • 1447076482516.jpg
    1447076482516.jpg
    47,1 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Bllacksilk super zdjęcie! :)
A ja mam do was pytanie, jakie macie podejście do sloiczkow dla dzieci ? Jakie preferujecie, czy macie zamiar same przygotowywać ? Bo ja przeczytałam że jak chce się robić samemu tymi warzywami z marketów to lepiej już kupić słoiczek bo mniej w nim chemii.. napiszcie jak to u was będzie wyglądać
 
Do góry