reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Aneta u mnie jak patrze na wydruk tetna malej to sa wahania od 158 do 176 przy ruchach, ale wlasnie niebardzo sie ruszala i caly czas ok 160 szlo. Ja tam sie na tym nie znam, gin powiedzial, ze ok to niech bedzie OK. Ciekawe czy sa jakies normy.:confused: Zobaczymy jak bedzie jutro.

Ide cos slodkiego zszamac :-D moze tak mala pobudze do ruchow:baffled:
 
reklama
aneta - skoki sa norma nie ma co sie przejmowac, wazne ze jest ponad norme a moj lekaz mówi ze norma jest do 110 ponizej nalezy sie martwic.
dziewczyny czy wiece cos na temat czopa? -bo dzis od 3 rano bolał mnie brzuch jak na okres a po wstaniu z łóżka okazało sie ze pojawili sie brunatne uplawy a teraz galaretka brunatna - wczoraj bylam badana przez gina-moze to przez to badanie sie pojawilo czy tez moze to ten czopek?. wzielam goracy prysznic przed chwila (wyluzowalam sie -jak kazala polozna:tak:) i brzuch przestal troche bolec
 
bigU ja na temat czopa to w sumie niewiele wiem. Mi 2 tygodnie temu wypadla jakas galaretka, byla lekko zoltawa i myslalam, ze to wlasnie ten czop, a czy rzeczywiscie to pojecia nie mam. Ponoc jak jest zabarwiony np. krwia to porod tuz tuz:-):-):-) Miejmy nadzieje, ze to to:tak:
Swoja droga zazdroszcze:-D
 
Kochane, ja właśnie do szpitala jadę. mam niebolesne skurcze co ok 6 min i dla swojego świętego spokoju wolę juz jechać i zostać tam. b oję się bardzo ale nie mam już raczej wyjścia;-)
Pozdrowienia.
 
Lunia powodzenia.
BigU mi taki brązowy czop odszedł 4 dni przed porodem. Od następnego dnia był już z krwią. Z kolei taka galaretka o jakiej pisze Maliinka_ev odeszła mi 6 dni przed porodem.
 
Juz Was tak nie duzo zostalo w dwupaku. Rozdwajajcie sie szybciuto dziewczyny i bez bolu.

Lunia powodzenia kochana, trzymam kciuki!
Aneta23 te skoki tetna Twojego malenstwa sa jak najbardziej prawidlowe. Jedynie to 106 troszke nisko ale moze akurat mialas skurcz i przycisnelo Filipka. Podczas skurczy porodowych juz w szpitalu moj Michalek nie wyrabial, tak byly mocne i czasami tetno spadalo mu do 55-75.
 
ja jeszcze żadnego ktg nie mialam jutro mam wizyte u ginki może wyśle mnie do szpitala na ktg. Póki co dziewczyny czekamy. W dodatku to moj pierwszy poród i wogóle nie wiem czy jest się czym niepokoić czy nie ahhh totalna niepewność :-(
A w dodatku chyba nabawiłam się na sam koniec jakiejś infekcji bo coś mnie piecze grrrrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
INSANES - nic sie nie martw...ja w pierwszej ciazy pierwsze ktg mialam kilka dni po terminie dopiero....tylko wtedy nie mialam zadnych problemow z ciaza...
BIGU - u mnie czopu nie odpadl nawet najmniejszy kawaleczek....chyba :sorry2: W poprzedniej ciazy dopiero podczas porodu...teraz chyba bedzie to samo...

Uspokoilyscie mnie dziewczyny z tym tetnem - dzieki wielkie :-)

LUNIA napisala ze zostawili ja w szpitalu. Ma regularne skurcze, ale brak rozwarcia. Dostala zastrzyk, lezy i czeka. A po bardzo bolesnym badaniu odpadl czop.



 
Do góry