reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

hahaha no proszę a jednak :-D

u nas okazało się, że była 3 dniowka też, bo oprócz ząbków pojawiłA się wysypka, ale dopiero dziś..gorączkował równo 3 dni. dziś brałam urlop na żądanie bo nie spaliśmy ani godzinki...padam! buziaki miłego wieczoru
 
reklama
Przepis na dziewczynkę: dużo miłości, dużo radości, szczypta złości, ziarnko zazdrości, sex w czasie burzy, aż się rozchmurzy. Życzę powodzenia :-D.
Dziękuje za gratulacje. Fajnie że parka, ale dwóch chłopaków też by się dobrze chowało. Najważniejsze żeby zdrowa dzidzia była.
Agrafka no widzisz bliźniak jeszcze nie raczkuje, ale ząbki ma i to dwa :-). A gdzie te nasze?
 
Asia gratuluję Ci córeczki:-)
Agrafka super ze zabki juz się pokazały. My nadal nic nie mamy w dziubolku:-(

W poprzek łóżka mówicie...no to będziemy próbować:-D
 
Tak, każde dzidzi jest inne :-)
85asia Przepis super, czekamy na burzę!
daissy- na to wygląda ;-)

Dziewczynki co podajecie dzieciaczkom z nowych pokarmów stałych- ja dałam dzis małemu berlinka - zajadał jak szalony, je chętnie również kanapeczkę z masłem i szynką,a może coś czego jeszcze nie było do tej pory? Czy coś wrpowadziłyście ostatnio?
 
parę dni mnie nie było a tu taka nowina, Asia gratuluję dziewczynki. Sama mam parkę i ostatnio zaczęli się super bawić. Arletka ucieka i piszczy a Sawinek ją goni i się śmieje :-D. Albo wchodzę do pokoju a mały siedzi w rozkroku i ma pełno zabawek (które mu dała) i je rzuca z radością. a dzisiaj w wannie to było tsunami. mały tak machał rękami, że Letka aż się odwracała :-), bo chciał wyciągać kubeczki.
a propos jedzenia, to Sawinek by chciał wszystko jeśc, ale musimy uważac z tą jego alergią. uwielbia wszystko co się gryzie, chrupki kukurydziane, chleb, ziemniaki, brokuły, banany... przy nim jesc nie można bo od razu chce. a jak Letka jadła śniadanie w pokoju to przyszedł do niej jak piesek i się prosił. Fajne są takie dzieciaczki. i chyba w końcu przestawia się z jedzeniem, bo ostatnio jest tylko jedna pobudka w nocy a nie dwie.
Eirma jak mąż przechodzi ospę?
 
My ostatnio pojechaliśmy na wesele, a Ola zostawiliśmy u dziadków na całe 24 godziny. Babcia matka czworga dzieci doszła do wniosku, że wnuczek nie najada się mlekiem modyfikowanym ( ja też odnosiłam takie wrażenie, bo potrafił wypić nawet 340 ml) i ugotowała mu kasze manną na mleku. Wypił 250 ml, spał całą noc. Dość sceptycznie do tego podchodziłam. Fakt kiedyś dzieci tylko kasze jadły, ale mleko było inne. Teraz to co my pijemy to może stac 2 tygodnie w lodówce otwarte i się nie psuje.
Jednak Olkowi smakuje ta kasza więc już przy niej zostałam. Gotuje 500 ml wieczorem i daje mu 250, a 250 mam na rano. Mleko modyfikowane dostaje w dzień ( jeden raz). Już wcześniej dawałam mu przetwory mleczne ( jogurty, serki) i było ok. Zobaczymy jak bedzie dalej, ale napewno jest to duża oszczędność.
 
reklama
Do góry