winki80 wiem o czym piszesz, te bezstresowe wychowywanie jest też w Holandii(skandynawowie i holendrzy są w wielu kwestiach podobni) czasami to po prostu tragedia jak się dzieciaki zachowują np.na basenie.
Martwię się bo chciałabym żeby u mnie w domu była jakaś "twarda ręka".Mój mąż na 100% takiej nie ma, dziecku na głowę pozwoli wejść, ja mam ale nie wiem czy w stosunku do swojego dziecka będę potrafiła być czasami twarda i konsekwentna.
Martwię się bo chciałabym żeby u mnie w domu była jakaś "twarda ręka".Mój mąż na 100% takiej nie ma, dziecku na głowę pozwoli wejść, ja mam ale nie wiem czy w stosunku do swojego dziecka będę potrafiła być czasami twarda i konsekwentna.
)
Ale w takich wypadkach lepiej chuchać na zimne...Porobią badania i jak będzie wsio ok, to pewnie niedługo wypuszczą...Trzymam &&&&&