julieete ja też ostatnio mam smaki na jabłka, w weekend była szarlotka i w ten chyba też zrobię, tylko ja taką: Szarlotka spod samiuśkich Tater
martttika jeśli chodzi o USG to miarodajną datę porodu podaje tylko to pierwsze(między 12 a 14 tyg.) później nie wylicza się daty porodu z USG bo różnie dzieci się rozwijają na różnych etapach.
martttika jeśli chodzi o USG to miarodajną datę porodu podaje tylko to pierwsze(między 12 a 14 tyg.) później nie wylicza się daty porodu z USG bo różnie dzieci się rozwijają na różnych etapach.
ale wole takie swierze podjadac a i soki jablkowe to pochlaniam litrami ;-)
Powiedzcie mi do której z Was mogłabym przesłać mms od Margany ze zdjęciem Natalki. Ja mam stary telefon z odzysku i nie umiem wrzucić zdjęć na kompa:-(

