reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Gaga dzięki, ale właśnie takie opłatkowe mi się nie podobają.
:-)

Lilith ooo to już bardziej w moim guście.

Tylko wiecie co, zgubiłam gdzieś przepis na ten tort! Już dawno mi kartka luzem latala, dziś biorę zeszyt i nie ma. Jejku :-( jak nie znajdę podobnego w sieci albo chociaż zdjęc gdzieś to nie odtworze, a akurat na tym konkretnym mi zależy :-/ aż mi się płakać chce.



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powiedzcie jak oduczyć się leżenia na plecach :O tylko tak jest mi wygodnie..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niestety nie poradze :-) sama uwielbiam :-) ale czasem jak tak leze to jakies dusznosci mam (dzisiejszej nocy rowniez) podobnie jak na lewym boku:-/

W tortach ja nie pomoge. Moze kiedys sie odwaze sama zrobic ale poki co wydaje mi sie to czarna magia!podziwiam Wasze talenty!

Wczoraj maz trzymal mocno rece na brzuchu i mowil ze czul delikatne pukniecia rzadkie bo na 10 minut trzymania mowi ze dwa razy poczul hehehe ja smieje ze to chyba moje jelita go pukaly :-)

Linka wspolczuje:* u mnie moze nie ma kasliwych komentarzy ale te spojrzenia mowia wszystko czasem czuje sie jak malpa w zoo albo rybka w akwarium. Nawet kiedy siedze w ogrodku a ktoras jedzie samochodem to patrzy sie jakbym niewiadomo co zrobila... jednej sasiadki corka uczy sie na polizna i tez dziwnie patrzy na mnie. Czasem az glowe za mna odwraca hahaha.
 
Ostatnia edycja:
netta u mnie bratówka rodzi w październik u a Ja w listopadzie.

A Ja urwałam sobie godzinną drzemkę i dalej nie wiem jak można tyle spać ;) Ja jestem z tych rannych ptaszków, które pomimo, że mało śpią, to i tak wyspane są. Kiedyś nie wyobrażałam sobie zasnąć popołudniu, po prostu nie potrafiłam. Nie robiłam tego nawet w poprzednich ciążach, a teraz masakra. Nic tylko spać mi się chce.
 
Majdaczek witaj w klubie :) ja śpię od około 11-12 w nocy do 10-11 w dzień ..wstanę ogarne co trzeba poloze się około 14-15 i znowu spanie do 18..wtedy przychodzi mój do domu i jak jest zmęczony to idzie spać około 19-20 i ja z nim czasami :O
A trymestr chyba od 13ego :)
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam od 13,5tc.

Maleducada a jaki to? Może któraś z nas zna?

Linka, princeseczka dla mnie to nie do przyjęcia by było choć wiem doskonale o czym mówicie.. Juz za dziecka z takimi klekwami mueszkalam co notowaly kiedy wychodzę w czym, co mam ze sobą etc.. Wspolczuje wam!

Wrocilam na chwilke by mlody zjadl i zaraz się zbieram po starsza na 16 a 16.30 mojego czasu scan. Juz stres przeszedł, teraz się nie mogę doczekać.
 
Lilith, dobrze, że stres minął :) U mnie lekarz nie liczył palców, a przynajmniej nic nie powiedział.

Iza, z leżeniem na plecach nie pomogę, bo dla mnie to najgorsza pozycja, po chwili boli mnie kręgosłup i jak po cc musiałam tak leżeć bez ruchu chyba 8 godzin, to myślałam, że płakać już będę, gorzej to wspominam niż sam ból po cc.
Spania w dzień zazdroszczę, od lat nie zasnęłam, nie potrafię. Ostatnio mi sie zdarzyło jak byłam chora i miałam gorączkę, a tak to mogę być nieziemsko zmeczona i nie zasnę.
Z tymi lekarzami to jakaś masakra :( przecież nadmierny kaszel w ciąży może wywołać skurcze, tak to klauzula sumienia, ochrona życia, a tu nie chcą leczyć i co jak dziecku to zaszkodzi? Niech biedna choć jakieś naturalne metody stosuje, a może w aptece ktoś normalny coś jej doradzi.

Linka, współczuję wścibstwa i gadulstwa postronnych.

Majdaczek, dobrze, ze wszystko ok :) Powodzenia jutro &&&

Netta, tylko się nie przepracuj :) zdolności i takich relacji w rodzinie zazdroszczę :)
 
A to dzisiejsza fotka mojej dzidzi :)
 

Załączniki

  • ff0002.jpg
    ff0002.jpg
    267,4 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Powiedzcie mi Wasze dzieciaki podczas usg się obracają? Ruszają jakoś że można podejrzeć co jest między nogami?

Moje już drugi raz leżało sobie na plecach i machalo rękami i ani myślało się ruszyć nawet jak było szturchane głowica,Czy jak ja się przekrecalam na bok [emoji53] uparciuch, po mamie. [emoji56]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry