reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Milia nie mam pojęcia zupełnego odnośnie rwy. ..muszę poczytać
Linka tak to jest z tymi maluchami :)
Mamcia my też dzisiaj pojechaliśmy na kiełbaski z grilla. Masakra jaka drożyzna . Za 2 Plus mała kaszanka 25 zł :O
Ooo to miałaś atrakcji nieźle :O te babki są niemożliwe a najmłodsza chyba miała już za dużo :) szkoda tylko biletów ale dzieci już tak.mają :) Gdzie rozbiliscie lampę ? No i dobrze ze tylko 50 zl. Brawo dla nich za wyrozumiałość
Keejti wszystko zależy od lekarza i szpitala. Teraz moja koleżanka rodziła a ma dziewczynkę z maja 2014 jak mój Sz . Pierwsze cc wręcz zmuszone i brak możliwości dalszej kontynuacji sn ( szpital jest za cc) drugi wybrała bodajże 60 km od zamieszkania i udało się sn ( szpital przyjazny ) Musisz się zorientować i jak to wszystko wygląda. Ewentualnie szukać innego
Ja miałam wywolywany 2.5 dnia poród i ok 6:30 przebito mi wody ( zielone) a dopiero ok 10 zrobili cc. Cały czas meczyly mnie skurcze także to cc było dla mnie wybawieniem...na skurczu wbijali mi się w kręgosłup ale... kiedyś koleżanka mi tylko to powiedziała "jeśli będziesz miała cc to wygnij się w kota i chocbys miała upaść ani przez sekundę się nie rusz..." to mi pomogło. Chociaż ja i tak nic nie czułam bo jak pisałam polecieli mi na skurczu... za chwilkę czułam się jak w raju i mogłam odlecieć. Wszystko ustalo jak za pstryczkiem. Musiałam mocno się trzymać aby nie zasnąć bo tak mnie mulilo. Ciekawa byłam tego wszystkiego No ale u Ciebie to chyba wina lekarza...
Ivi super wypad

Edit Keejti My wczoraj pobilismy swoj rekord i jedlismy makaron z cebulką ,pomidorami i serem ok 1:30 :) Ostatnio bylo po 24
Ja ok 4 zjadłam banana,morele,chipsów kilka i zapilam karmi...Masakra
W ogóle parę dni już chodziły za mną śledzie i dzisiaj od rana już myślałam o nich. Kupiłam z suszonymi pomidorami i nie mogłam się najeść,ale...Cały dzień mi siedzą na żołądku :/
Dobra koniec 4:15 dobranoc

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Keejti na fejsie jest grupa natualnie po cesarce. Wbijaj tam.
Mam koleżankę, która urodziła sn a nawet tego nie planowała, a mam taką co chciała sn, a znowu musiała być cc. Każda historia jest inna.

Linka w Ustroniu zamiast Czantorii lepszy leśny park niespodzianek. Dzieciom by się spodobało. My bylismybw zeszłe wakacje.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny

Mama 4 super stronka i wiele pominelismy ;) wiec kolejny weekend spędzimy tam cały , i zobaczymy co się da :) teraz musieliśmy wrócić bo pies sam został w domu , musze mu opiekę załatwić ...

Joasia napewno odwiedzimy w przyszłą sobotę ten lesny park , i na czantorie tez wejdziemy ;) a raczej wiedziemy

Teraz kawka szybka dzieci po śniadanku zaraz wykąpać muszą się i jedziemy na kajaki ...
 
Dzień dobry ależ jestem nie wyspana wczoraj znaczy dziś poszłam spać po 2 a wstałam ok 9 :D obiad mam już zrobiony tylko mój miał tylko na chwilę gdzieś skoczyć i kupić jajka do panierki do kotleta to już go prawie półtora godz nie ma :/
 
Ależ sie dzisiaj wyspalam, chyba od dawna tak dobrze mi sie nie spało. Od 22 do 9 z kilkoma pobudkami na siusiu. Chyba to górskie powietrze mi służy bo dwa dni temu w domu nie zmruzylam oka przez cała noc. Od wczoraj jesteśmy w górach, mamy tu działkę i dom, ale w tym roku cos turyści nie dopisali i stoi pusty, wiec grzech nie korzystać jak taka piękna pogoda.

Wczoraj jak wróciłam z badania do domu i powiedzialam, ze drugi syn to moj skakał z radości pod sufit i zaczął sie ekscytować jaka to bedą mieli drużyne we trzech. Na pocieszenie pozostaje mi tylko to, ze przynajmniej wszystkie psiaki w domu to dziewczyny, wiec i tak baby górą :)

My juz od rana na dworku bo moj mały ciagle tylko trawa, piacha, baby, grab grab, juz nawet przez sen o tym mówi...

Linka oj agent ten Twój syn, ale najwidoczniej fajnie sie bawi i ma dobre towarzystwo.

Ja chciałam rodzic przez cc i tak sie złożyło, ze urodziłam. Ale powiem wam szczerze, ze nawet nie wiem jakie miałam znieczulenie. W karcie mam podpajęczynówkowe czyli to chyba w kręgosłup???? Ale usypiali mnie maseczką, moj szukał mi śladu na kręgosłupie ale nie znalazł. Wiec do tej pory jest to dla mnie zagadka.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Oj Nika super że wszystko dobrze :)
I fajnie że mąż się cieszy z chlopaka

Może nie masz śladu a spalas faktycznie czy tylko maseczka? Bo maseczkę ja tez mialam

Czemu wcześniej nie mówiłaś o domku? Ja bym dopisała :)
 
Justyna karmi nie bo nie lubię ale Lecha free pilam jakiś czas temu i warke zero. A znajome ciężarne Piły i w okresie karmienia piersią tez

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry