reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Może zawsze. Masa rzeczy może się wydarzyć. Ja miałam bo córka po porodzie była chora i miała problem kardiologiczny i pikanie tego monitora mnie uspokajalo ale potem zawsze jak spała gdzieś bez niego to ja się denerwowalam.
Gdyby nie te problemy to bym go nie kupiła. Z perspektywy czasu uważam że pomagał ale też źle dlugofalowo działał na mnie.
No tak Ale zdrowe dziecko tez może mieć smierć łóżeczkowa , ja mam po starszym , używałam dopóki zaczął się bardzo wiercić bo wtedy ciagle alarmował [emoji18]
 
reklama
Może zawsze. Masa rzeczy może się wydarzyć. Ja miałam bo córka po porodzie była chora i miała problem kardiologiczny i pikanie tego monitora mnie uspokajalo ale potem zawsze jak spała gdzieś bez niego to ja się denerwowalam.
Gdyby nie te problemy to bym go nie kupiła. Z perspektywy czasu uważam że pomagał ale też źle dlugofalowo działał na mnie.
No tak Ale zdrowe dziecko tez może mieć smierć łóżeczkowa , ja mam po starszym , używałam dopóki zaczął się bardzo wiercić bo wtedy ciagle alarmował [emoji18]
 
Dziewczyny czy któraś z Was jeszcze pracuje?Ja już od dłuższego czasu jestem na zwolnieniu i szczerze mówiąc nie dała bym rady teraz pracować.
 
Ale pracujesz po 8 godzin? To masz własną działalność tak? A planujesz zwolnienie czy wogole.
Tak, mam własną dzialalnosc. Nie planuje zwolnienia. Nie mam ciężkiej pracy a daje mi dużo satysfakcji :) pracuje po 5 godzin plus godzina dojazdu w jedną stronę.
Jeśli będzie coś nie tak, to mam zastępstwo :)
 
Dziewczyny kupujecie monitor oddechu ?
Ja sie właśnie rozglądam. Siostrze przy pierwszym dziecku kupiłam angelcare z dwiema płytkami bo bylo ryzyko ze urodzi w 7 miesiacu. Dziecko urodzilo sie w terminie ale monitor byl uzywany choc sie nie uruchamial. Za to przy drugim dziecku włączył sie dwa razy. Niestety sprzęt poszedł dalej w obieg. Ja koniecznie chcę taki mieć bo wiem że będę spokojniejsza o dzidzie. Tylko nie wiem jaki wybrać bo jest spory wybór
 
Dziewczyny czy któraś z Was jeszcze pracuje?Ja już od dłuższego czasu jestem na zwolnieniu i szczerze mówiąc nie dała bym rady teraz pracować.
ja bardzo chciałam pracować, ale w związku z covidem obniżyli nam etaty na 3/4 i szef wysłał mnie na l4, żebym nie musiała zmniejszać sobie etatu, jest to dla mnie korzystniejsze. ale siedzenie w domu to jakaś masakra, czas się ciągnie niemiłosiernie i ogólnie nudno. nie wiem jak ktoś może siedzieć w domu po kilka lat i robić za tzw. "kurę domową"
 
reklama
ja bardzo chciałam pracować, ale w związku z covidem obniżyli nam etaty na 3/4 i szef wysłał mnie na l4, żebym nie musiała zmniejszać sobie etatu, jest to dla mnie korzystniejsze. ale siedzenie w domu to jakaś masakra, czas się ciągnie niemiłosiernie i ogólnie nudno. nie wiem jak ktoś może siedzieć w domu po kilka lat i robić za tzw. "kurę domową"
Ja tak siedzialam 8 lat wychowując 3 dzieci. Nie mogłam narzekać na nudę ;) ale jakbym siedziała w pustym domu jak dzieci są w szkole itp to umarłabym z nudów chyba. U mnie przy 5 osób robię pranie jeden dzień w tygodniu, a ogarnięcie domu zajmuje może godzinę dziennie. A co z resztą czasu???
 
Do góry