reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
My nie mieliśmy nigdy kolek, odbija mu się rzadko.
Dzisiaj w nocy pobilismy rekord spania bez przerwy od 22 do 4.30 a u was zdaza się tak długo?
Ja wprawdzie używam pieluszek wielorazowych ale na spacery mam jednorazowki 2 (3 do 6kg) i jescze spokojnie nam starczaja A mały waży 5,8
Moja do dzisiaj od około 2 tygodni spała od 22-23 do 5-6 zjadła i szła spać a dziś się obudziła o 1 buszowala do 2 a później o 5 i znowu buszowała 😂 a tak fajnie mi się spało przez ten tydzień 😂 no cóż chyba wróciły nocne pobudki 🙈
 
Dziewczyny, to moje pierwsze dziecko. Powiedzcie mi czy jak już dziecku "dojrzeja" jelita to czy też będzie umiało samo beknac? Czy w dalszym ciągu czekać mnie będzie przeprawa odbijania nocnego
 
U nas niestety też skończyło się dłuższe spanie. Mały od około 23 do 2 nie śpi. Potem śpi 4 godziny, je i śpi znowu 2-3. Albo prześpi od 23 do 2, zje pospi do 4 i od 4 do 6.30 jest aktywny. Nie mogę się doczekać, kiedy w miarę wyreguluje ten tryb dzień i noc
 
Mój tez lepiej śpi już , Np zaśnie o 21 (jeszcze dwa tyg temu zasypiał o 1 przysięgam, A od 22 próbował zasnąć , to była katorga ) i śpi nawet do 1, potem pobudka różnie czasem 4 czasem nawet 6. Tylko ja wtedy mam problem bo pełne piersi i muszę odciągnąć , z jednej piersi 100 ml w 2 minuty , jestem w szoku ze tak dużo ale w sumie jak młody ssie około 3 minuty i jest pełny . Pytanie z innej beczki , młody wkłada tylko prawa rączkę do buzi , ale zaczął pare dni temu dopiero , może zczai ze ma tez druga ?
 
Dziewczyny, to moje pierwsze dziecko. Powiedzcie mi czy jak już dziecku "dojrzeja" jelita to czy też będzie umiało samo beknac? Czy w dalszym ciągu czekać mnie będzie przeprawa odbijania nocnego
Myślę, że tak. Mój czasem sam beknie. Reszta idzie na jelita i pewnie wtedy też łatwiej będą bączki puszczać, teraz się męczą
 
Mój tez lepiej śpi już , Np zaśnie o 21 (jeszcze dwa tyg temu zasypiał o 1 przysięgam, A od 22 próbował zasnąć , to była katorga ) i śpi nawet do 1, potem pobudka różnie czasem 4 czasem nawet 6. Tylko ja wtedy mam problem bo pełne piersi i muszę odciągnąć , z jednej piersi 100 ml w 2 minuty , jestem w szoku ze tak dużo ale w sumie jak młody ssie około 3 minuty i jest pełny . Pytanie z innej beczki , młody wkłada tylko prawa rączkę do buzi , ale zaczął pare dni temu dopiero , może zczai ze ma tez druga ?

U nas dokladnie to samo dzieje się w każdym aspekcie.
Wydłużone spanie, cycki pelne, ze az boli ale bronie się, żeby za dużo nie ściągać.
Poza tym, również wklada do buzi prawą rękę i często ssie bez opamiętania kciuka.
 
reklama
Do góry