reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

reklama
Na stale :), jestesmy juz w Anglii 6 lat i zdecydowalismy, ze wracamy nie chcemy naszej dzidzi wychowywac tutaj - szczegolnie ze jestesmy sami (nie liczac znajomych i przyjaciol), bo cala rodzinka w PL.
 
No właśnie ja też mam pościel do wózka, podusię i kołderkę, a taki właśnie śpiworek jak kupiła ixidixi jest razem w komplecie z wózkiem, a do tego przy pościeli można zamówić kombinezonik, także myślę że coś się wybierze na wyjście :-)
A jeszcze są kocyki jak coś, nio to myślę że jakoś się opatulimy :-D

Ixidixi a tak z ciekawości, ile wydałaś na ten śpiworek !?
 
Ostatnia edycja:
hmm fajne te zestawy wybralyscie a ja mam dylemat bo zastanawiam sie czy nie kupic czasem grubego kocyka,przescieradla,rozka,
 
Kami 55 zł :) i są różne kolory :):tak:

Elzu Oo, to fajnie. Też bym nie chciała dziecka wychowywac za granicą. Ale tegoroczna zima ma być baardzo mroźna:D:-D ehh gadanie synoptyków..

Więc możesz się nastawić, że może być naprawde zimno:tak:
 
Ja się zakochałam w Drevex-ie

A ja niestety o Drevex'ie same złe rzeczy słyszałam :/

Ixidixi to ja choroba jasna przepłaciłam 15zł ;D
Ale chociaż pod kolor wózka jest he he he - wybaczam sobie ;D

Chciałam edytować post i dwa weszły, sorki ;-)

Aaapropo jaki materacyk do łóżeczka !?
Widzę że tutaj jest na forum taki temat ale rozwinięty tylko na dwie strony.
Jest tyle do wyboru że masakra ...
gryka - kokos
kokos - pianka - kokos
kokos - pianka - gryka
pianka - kokos
itd ...
A już po przeczytaniu tego artykułu jestem całkiem skołowana :szok:
https://www.babyboom.pl/forum/polecam-odradzam-f77/materac-do-lozeczka-11114/index2.html
 
Ostatnia edycja:
Podobno najlepszy materacyk do lozeczka jest z wypenieniem lateksowym ale cena tak od 200zl, zapewnia dziecku proste plecki.
 
reklama
Hehe :) Ale podoba mi się inny śpiworek za 110 zł;-) Ale nie dam tyle...
Wiem, że to temat o łóżeczkach, ale rozwinął się temat pościeli:D

Więc tak wygląda nasza pościel w wózku (Tym okropnym:-p)
P1040214.jpgP1040216.jpg
 
Do góry