reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

Ooo super że dodałaś focie =)
Bardzo ładnie wygląda, ja mam wybraną pościel do wózka, ale chyba biorę białą bo wózek będzie różowy, to jakby pościel była różowa to jakbym na inny kolor dziecko ubrała to by śmiesznie wyglądało ;D

A w ogóle Ixidixi widzę że w takim razie mamy parkę :-)
;-)Oliwiera i Oliwke :blink: hi hi
 
reklama
ALL.jpg
ja chcialam takie kupic podobne ale z tego rodzaju cena ok.400zl ale uocze i leciutkie w uk upatrzylam wlasnie za 53funty ze wszystkim roznia sie tylko kolorem to co ja widzialam jest w kolorze moreli slicznie wyglada


hmmm a upatrzylam na allegro jeszcze jedno lozeczko turystyczne ale doslownie idealne sztywny przewijak regulowany materacyk ktory tez jest sztywny i wogole vip na allegro za 258zl wrzuce link zebyscie zerknely moze ktos zacznie licytowac:-)bo ja sie zastanawiam jeszcze;-)


http://allegro.pl/item1138516295_lozeczko_turystyczne_full_wypas_nowosc.html
 
Ostatnia edycja:
Ixidixi tak, tak tylko że moja Oliwka będzie starsza he he :-)

Niom tylko czy te meble mają normalne wymiary czy takie dziecięce hmmm muszę zobaczyć po obiadku ...
...Wczoraj jakoś tak patrzałam i z tej i z tej i jakoś Mi się takie jakby z typowej płyty wydają, tzn. no są z płyty, ale ... sama kurka nie wiem no ...
 
Ale naskrobałyście dużo od wczoraj :-D
Byłam wczoraj w sklepie dzieciowym bo szukałam nocniczka dla córeczki i przy okazji popatrzyłam sobie troszkę na łóżeczka turystyczne i kołyski.
Widziałam dokładnie takie samo łóżeczko turystyczne jakie pokazuje Eve19 i ten przewijak tak do końca nie był taki sztywny, ale już inne łóżeczko obok miało o wiele lepszy przewijak. Widziałam również taką kołyskę jak na zdjęciu u Eve19 i obok była kołyska drewniana. I powiem że i jedna i druga bardzo ładne, ale ta drewniana była głębsza i troszkę większa.
Myślałam że jak zobaczę na żywo te wszystkie cacka to lepiej będzie mi podjąć decyzję, ale niestety nadal nie wiem co będzie lepsze :baffled:
Przewijak jeden mam ale to taki duży przewijak na to drewniane łóżeczko. A na pewno będę korzystać z przewijaka bo tak mi najwygodniej przebiera się dziecko. Maję do tej pory przebieram na przewijaku :tak: Kołyska drewniana ma funkcję blokady kołysania i w tedy można na niej położyć przwijak, ale za to łóżeczko turystyczne ma też fajny ten przewijak (jak na początek) i można go powiesić na boku łóżeczka.
Może w połowie sierpnia jak będę miała więcej czasu to połażę po sklepach i wtedy coś zadecyduję.
A do wózeczka to nie kupowałam pościeli bo jesienią i w zimie doskonale sprawdzał się specjalny śpiworek dołączony do wózka. Teraz też nie będę kupować tej pościeli, a jedynie dokupię jeszcze jeden ciepły kocyk bo to zawsze się przydaje :tak:
 
Dziewczyny poczytajcie opinie na temat firmy klupś - różnie się ludzie o nich wypowiadają. Ja nigdy głębiej nie wnikałam w temat bo nie byłam zainteresowana ich zakupem. Ale poczytajcie.
 
reklama
Ja czytałam, ludzie różnie mówią ... tak samo zresztą jak o drevexie, koleżanka ma klupśia tego co ja chcę ... tzn to Radek VII i łóżeczko jest świetne, ładnie wykonane, stabilne, takie noo solidne ..
Ale jak wczoraj widziałam te z klupśia z tymi żyrafkami i misiami itp to jakoś tak jak pisałam wyżej się zraziłam :/
 
Do góry