reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

No to i ja się dopiszę - termin 1-2 maja, ostatnia @ 25.07, owu 8.08, stąd nie wiem jak ostatecznie policzyć ;-)
To tez moja druga ciąża. Tym razem wieksze mdłości, a tak poza tym to chyba mniejszy stres. Związany z ciążą, bo z tym co potem będzie to :szok: Pozdrawiam!
To miałyśmy @ w ten sam dzień co do owu to szczerze w tym cyklu wyjątkowo nie wiem kiedy była. Przeważnie mam bóle owulacyjne a tym razem nic.
Gratulacje i fajnie że jest nas coraz więcej:-)
 
reklama
Dziewczyny gratuluje Wam!!!

Z całego serca życzę by ten czas wspaniałych 9 miesięcy był spokojny i bezproblemowy.


PS
Jak ten czas szybko leci, we wrześniu w tamtym roku dowiedziałam się o ciąży, termin miałam na 18 maja, urodziłam 25 maja, a mój bąbel ma już 3 miesiące :)

Majowa mama 2010
 
To i ja się dopiszę:)
dziś zrobiłam 2 testy popołudniu i wyszły 2 wyraźne krechy. Ostatnia @ 30.07. Staraliśmy się 2 cykle (w drugim się udało) do tej pory nie wierzę że nam się udało. Brałam przez 9 lat antybociany.
W poniedziałek chcę zrobić betę i za jakiś czas znowu żeby zobaczyć czy dobrze przyrasta. Zastanawiam się kiedy wybrać się do ginekologa. Poczekać jeszcze 2 tygodnie czy od razu w poniedziałek wcisnąć się na wizytę?
Z kalkulatora wynika że poród będzie 7.05. Panikuję bardzo mocno bo to moje pierwsze dziecko, mam nadzieję że wszystko będzie ok. Bardzo dobrze się czuję, odrobinę senna ale zwalam też na pogodę no i sutki mam tak wrażliwe że ostatnio jak wycierałam się ręcznikiem obtarłam sobie z nich naskórek. Mam nadzieję że ich wrażliwość za jakiś czas będzie mniejsza. Wybaczcie że piszę bez składu i ładu ale bardzo jestem podekscytowana i jeszcze nie wierzę że zostałam mamą;)

Wszystkim mamom majowym (i nie tylko) gratuluje.
 
dzis mija dokladnie rok od dnia w ktorym zobaczylam dwie kreski na tescie ciazowym :) maj to bardzo fajny miesiac na rodzenie dzieci ;) zycze Wam spokojnych ciaz, lekkich porodow, grzecznych dzieci i radosci z macierzynstwa :)
 
I założyłam ten wątek :-)
Jestem mamą 2 letniej Natalki,kochanego cukiereczka.
Wczoraj na teście zobaczyłam upragnione dwie kreseczki.
W pierwszej ciąży były bardzo duże problemy.Liczę że teraz bedzie lepiej.
Witam dziewczyny i cieszę się że mogę do was dołączyć.

witam;-)
Wczoraj 2 kreseczki,dzisiaj potwierdziłam drugim testem.Termin 11 maja.
Jestem mamą 2 letniej Natalki. Moja pierwsza ciążą była bardzo stresująca(duże zagrożenie).
Teraz umieram ze strachu,i radości.
Witam was dziewczyny!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to i ja się dołączę:tak:
dziś rano teścik wyszedł pozytywny:tak::tak:

Ost @ 31 lipca, owu 12 sierpnia termin wychodzi na 7 maja:-)

To moja druga ciąża...
W pierwszej nie doczekałam Maleństwa w objęciach,
Synuś odszedł przy porodzie...:-(

Mam nadzieję, że tym razem się uda...
 
Oj robi nas się coraz więcej. Super! Gratuluję dwóch kresek!
Dziewczyny była już któraś u lekarza? Ja idę jutro. Zobaczymy, czy wszystko OK z dzidzią :-)
 
reklama
Klaudusia- ja jedyne co zrobię, to jutro bądź we wtorek progesteron,
jeżeli będzie w normie, to do lekarza pójdę dopiero za 2-3 tyg.
 
Do góry