reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Ja chce iść dlatego, że poprzednią ciążę miałam zagrożoną od samego początku i żebym tak wcześnie nie poszła do laekrza i nie brała leków to bym pewnie ją straciła.
EWCIA a majqa gdzie? Czytałam, że miała 1 krechę ale @ nadal nie ma... Nie nadrobię tamtego wątku :-) może Ty jesteś na bieżąco :-)
 
reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!
Ciężko było ale znalazłam!!
W piątek popołudniu test pokazał mi plusik:)))
We wtorek skocze na betke i do końca tygodnia do gina. To moja trzecia ciążą i mam nadzieje że trzecia szczęśliwa
 
Klaudusia- niestety Majqa dostała @ :(((
Ja także miałam zagrożoną, ale mój gin. powiedział, że jak nie będzie potrzeby, to nie będę na żadnych lekach...
No i dla spokojności zrobię progesteron i mam nadzieję, że będzie w normie :)))
Jeżeli tak, to wtedy ok 7 tc pójdę... :))

Poziomki- ;-)
 
Klaudusia- niestety Majqa dostała @ :(((
Ja także miałam zagrożoną, ale mój gin. powiedział, że jak nie będzie potrzeby, to nie będę na żadnych lekach...
No i dla spokojności zrobię progesteron i mam nadzieję, że będzie w normie :)))
Jeżeli tak, to wtedy ok 7 tc pójdę... :))

Poziomki- ;-)
Ja pierwszą też miałam zagrożoną(był szpital duuuzo leczenia ,nerwów...:wściekła/y:) a drugą spokojna i książkową.
Ja zrobie dla spokoju betke,bo tak wcześnie to do gina nie ma co iść:tak:
Na usg i tak nie oceni czy na pewno wszystko ok.

Wiem dlaczego nie mogłam znaleźć Majówek, bo nie ma nas na głównym tam gdzie są wszystkie
Was też już męczą mdłości???
 
Ostatnia edycja:
Poziomki- dokładnie, gin. teraz nic nie jest w stanie powiedzieć poza tym, że jesteśmy w ciąży, czyli to, co same już wiemy:tak:
Ja nawet betki nie robię...
Z Maciusiem ładnie przyrastała:tak: więc nie widzę sensu...


a objawów u mnie zero...
poza kłuciami od czasu do czasu w podbrzuszu i czasami jakimś śluzem...
 
Ostatnia edycja:
Poziomki- dokładnie, gin. teraz nic nie jest w stanie powiedzieć poza tym, że jesteśmy w ciąży, czyli to, co same już wiemy:tak:
Ja nawet betki nie robię...
Z Maciusiem ładnie przyrastała:tak: więc nie widzę sensu...


a objawów u mnie zero...
poza kłuciami od czasu do czasu w podbrzuszu i czasami jakimś śluzem...
Mi się siusianie włączyło:/
Ja na betke musze jechać do miasta a nie wiem czy mi się będzie chciało a i zobaczymy jak się będę czuła bo mam zawroty głowy i boje się troche prowadzić
 
Witam dziewczyny :-) Nawet jeśli nie uda mi się do was dołączyć za kilka dni, życzę wam spokojnej, radosnej ciąży i lekkiego porodu :-) I żeby urodzili się wam oczekiwani synowie i upragnione córki :-) Będę was podczytywała, tyle tu życia i radości :tak:
 
Witam dziewczyny :-) Nawet jeśli nie uda mi się do was dołączyć za kilka dni, życzę wam spokojnej, radosnej ciąży i lekkiego porodu :-) I żeby urodzili się wam oczekiwani synowie i upragnione córki :-) Będę was podczytywała, tyle tu życia i radości :tak:

Zaglądaj i trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&:-D
 
reklama
Ja jutro ide na betke, i postaram sie umówić do gina,w sumie musze znalesc jakiegos,najlepiej aby mial w gabinecie usg ;-)
troche sie boje bo za kilka dni niby powinnam miec okres,oby utrzymala sie fasolka..
 
Do góry