reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
trina79 - witam :) ha rzeczywiście :) super

Robię suwaczki robię tylko troszku się gubię jeszcze :) hehe ;p

Ja mam wizytę do gina ustaloną na 23 września dzwoniłam jeszcze zanim zobaczyłam II kreseczki bo z mężusiem zadecydowaliśmy że będziemy próbować a tu proszę już w pierwszym cyklu się udało i nie wiem czy kombinować coś i wybrać się wcześniej czy cierpliwe zaczekać ? ;p
 
trina79 - witam :) ha rzeczywiście :) super

Robię suwaczki robię tylko troszku się gubię jeszcze :) hehe ;p

Ja mam wizytę do gina ustaloną na 23 września dzwoniłam jeszcze zanim zobaczyłam II kreseczki bo z mężusiem zadecydowaliśmy że będziemy próbować a tu proszę już w pierwszym cyklu się udało i nie wiem czy kombinować coś i wybrać się wcześniej czy cierpliwe zaczekać ? ;p

Jezeli się dobrze czujesz nie plamisz itp to poczekaj na wizyte
 
Poleciałam zobaczyć na kalendarz i ja mam na 22 środa sorki za wprowadzenie w błąd ;-) czekasz czy wybierzesz się wcześniej???

I z Naszych suwaczków wynika że Nasze kolejne dzieciaczki też przyjdą na świat w podobnym terminie :))
no na to wygląda :) ja tym razem poluje na córcię ;)
z tym lekarzem, to nie wiem czy wytrzymam tak długo....
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja tez poluje na córcię :-) Mam synka troszkę młodszego od Waszych pociech. Miałam iść dziś do lekarza, ale nie przyjechała i idę dopiero w następnym tygodniu. Potrzebne mi jest zaświadczenie do pracy, ze jestem w ciąży. Żeby nie brak @ to bym nie czuła, ze jestem w ciąży :-) Jedyne co to latam co chwila siusiu...
 
Do góry