Ja chyba tez zaraz padne.. i wtedy pewnie obudzi sie moj skarb :]]] .. bo jeszcze nie bylo pobudki..
Achh, tak sie dzis wyprzytulalysmy mmmmmmmmm kocham moja Polusie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!
Gag - gratki zebucha! Buzka w pupalka hahah :* Kurcze kochana musisz w koncu wypoczac.. stres generuje tyle okropnosci.. nawet nie zdajemy sobie sprawy - pal licho te na skorze.. choc i sama z doswiadczenia wiem jakie sa meczace.. siadaja gorsze sprawy :/ jej przepraszam rozpedzam sie, to nadmiar kortyzolu wlasnie .. caluski :*****
Jolek- widzialam to zdjecie - ale Karolq chyba.. tak sie rozpisala, ze chyba znala ten budynek wczesniej po prostu, bo jakos nie rzuca sie tam w oczy apartamentowiec i tym bardziej to - czy jest wypasiony czy nie hahaahh