Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
. Weekend super. Katar nadal mam, biorę Sudafed z rana od kilku dni i chyba pomaga, kaszlę też, ale da się wytrzymać, najgorzej bo Martysia się zaraziła od mnie i mąż
. Ale Marti psikałam nasivinem i już wczoraj jakby jej przeszedł, a mąż jest najgorszy- oczywiście umiera wręcz
.
.
Ale Cie pytaniami zasypałam.
. Torcik śliczny.
. Jak zostawała z moim bratem to nauczył ja wynosić swojego zużytego pamka do kosza, idzie, niesie tego pampka i przez całą drogę powtarza fuuuuuu
.
;-)
hahah jeszcze czekamy ;-)
hihih
;-)
Do południa było ok, nawet ciasto marchewkowe razem upiekliśmy a potem masakra. Wszystko złe, płacz i marudzenie. Myślałam, że szybciej go wykąpiemy i padnie na noc. A on po 18 padł i śpi do tej pory. Niedługo pewnie się obudzi do 24 będzie biegał :-(