reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
dzięki dziewczyny za dobre słowo :zawstydzona/y: Teraz robię w kolorze. Nie chcę agitować na forum więc tylko wspomnę, że tak, to na handel ;-)

Kamcia byłam ledwo co w sklepie i akurat rzuciła mi się w oczy kasza jaglana. Może Ci podesłać w paczce? :-) Ciekawa jestem tego Twojego dania. Może zrobię z połowy składników z ciekawości. U mnie w rodzinie to kutia z rzeczy na słodko.
hehe jak dojdzie do świat to moższ słać:-D
wiesz to danie to aż takie słodkie nie jest ale u nas to z tgymi jagłami jest tak że im więcej zjesz tym więcej pieniążków Ci wpadnie do kieszeni;-)
a ze słodkości oprócz tego jeszcze są makiełki , to makaron wymieszany z makiem cukrem i rodzynkami:tak:
jasne zrób połowę, ja dałam składnik na tyle akurat , ale sama robię mniej bo mój D to nie je ani jagieł za dużo ani makiełek;-) woli grzyby i ryby:-D więc zostaje dla mnie , a ja to tyle co ptak nadziobał:-p
ale teraz zapraszamy 2 znajomych więc zrobię z pół litra mleka i starczy:tak:
 
Witam się w ten brzydki niedzielny poranek. Pogoda taka fuuuuuj!!!!całą noc deszcz padał teraz śnieg,chlapa na całego aż się nie chce przez okno wyglądać. Ja znowu sama. Mój M po nocce kimnął się dwie godziny i go do roboty ściągnęli. Ciekawe do której tam posiedzi bo najprawdopodobniej znowu na noc będzie jechał.
Życzę miłego dzionka wszystkim :):):)
 
Ja również wszystkich witam.. Pogoda w trójmieście rzeczywiście beznadziejna.. ;/
Jolek współczuję Ci z tą pracą Twojego męża. My korzystając z okazji że mój mąż ma dzisiaj wolne wybierzemy się chyba na jakieś zakupy, bo w domu już pustki świecą ;)
 
Witam sie niedzielnie, leniwie bo jeszcze z cieplego lozeczka :)
W centrum pogoda tez do kitu, szaro, ponuro i deszczowo...
A ja chyba dzis wyciagne mojego P. na basen. Tak dawno nie plywalam. hmm swoja droga to ciekawe, czy sie w basenowy kostium zmieszcze :zawstydzona/y:
 
my bylismy wczoraj na zakupach, dzieki temu mam zapas mandarynek na kolejny tydzien :D
dzisiaj moze tez gdzies mojego wyciagne, na jakis dluzszy spacer z psem albo obiadek :)
marzena9 - sliczne bransoletki, masz moze jakas stronke, albo moze na allegro mozna by zobaczyc wiecej Twoich prac??

ja jak mam czas wolny to robie rozne rzeczy w decoupage, ale ostatnio jakos nie mam weny i cierpliwosci
 
Hej dziewczyny,
Co oprócz syropu *spam* mogę brać na przeziębienie?? *spam* jest ohydny, ten czosnkowy smak i zapach... A ja właśnie przez ciąże ani czosnku ani cebuli nie trawię... :(:(:( Gardło i uszy mnie strasznie bolą, wczoraj miałam 38,3 (niby nie dużo jak na ciężarną), cała się trzęsłam, dreszcze i zimno mi było :(:( Ale Prenalenu chyba więcej nie wypiję...Może za bardzo się martwię, ale wydaje mi się, że już się nie wykuruję, bo już drugi raz w ciągu miesiąca łapie mnie wirus, nie wirus..;/
 
Ja również wszystkich witam.. Pogoda w trójmieście rzeczywiście beznadziejna.. ;/
Jolek współczuję Ci z tą pracą Twojego męża. My korzystając z okazji że mój mąż ma dzisiaj wolne wybierzemy się chyba na jakieś zakupy, bo w domu już pustki świecą ;)
Wiesz nie mam co zbytnio narzekać, dobrze że jest ta robota bo ostatnio było dupowato. Ale już jest w domu bo jednak nie robią przez tą pogodę, jeszcze czekamy na wiadomość co z nocką.

ewunka ja bym Ci radziła podejść do lekarza tym bardziej,że gorączkujesz, na pewno coś odpowiedniego Ci poradzi.
 
Witam wszystkie mamusie.
Wczoraj wróciłam z urlopu wściekła jak diabli, bo mojego P zatrzymali na lotnisku ponieważ mu pękł róg dowodu osobistego, a paszportów nie braliśmy, bo po co. Więc jak tylko wróciłam przekazałam jego paszport kumpeli która ma mu go zawieść w środe. Dosłownie powiem wam ręce mi opadły. Teraz do czwartku jestem sama w domu. No ale nie wszytko było takie nie udane i od zeszłego tygodnia muszę się pochwalić jesteśmy oficjalnie zaręczeni.
 
reklama
Do góry