reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Na cholestazę robi się badania biochemiczne krwi, tzw. próby wątrobowe. Może laboratorium w przychodni nie robi, za to szpitalne na bank.

Patyczku gratulacje dla męża! Teraz tylko czekać pierwszej wypłaty i oby się sprawdził :-)
 
Witam sie porannie:-)

Dziewczyny powiedzcie mi jak cholestaza nazywa sie fachowo? Wyslalam siostre do labolatorium zeby zapytala sie o kwote tego badania to patrzyli na nia jak na obca jakas:-p Jakas inna nazwe podali ale trudna i nie pamieatam a w google nic nie moge znalezc

Karolka na to się robi próby wątrobowe, i na tej podstawie lekarz stwierdza chorobę
Cholestaza ciążowa zagrożeniem dla dziecka - Ciążowy.pl

Jaipur gestaza czyli zatrucie ciążowe to niestety co innego ale równie niebezpieczne
 
hej to znowu ja....;-)
wiecie no ja sama nie wiem czemu się tak czuję ostatnio ... :baffled:
dzisiaj z rana tez była masakra, ale sobie zwymiotowałam i mi jakoś przeszło , poszłam z małą na spacer i póki co jest ok:tak: teraz ona śpi .. ale na plac zabaw wrócimy bo taki upał jest że szkoda słów..

a ostatnio , no az tak dużo nie szalałam po dowrze żeby być aż tak zmęczona tym wszystkim, tak w miarę możliwości chodziłam..

ja myślę że to bardziej przez stres takie samopoczucie:sorry2:
 
Karolq ja mam ta cholestaze cholerna. Robia badania krwi na proby watrobowe, sprawdza sie alaty, aspaty i bilirubine.
Mi wyszly wyniki bardzo wysokie, biore leki, mam wizyty w szpitalu, bo kontroluja dziecko, bede miec tez czesto scan i wizyty z lekarzem.

Kamcia zazdroszcze ci pogody. U nas zimno jak cholera, rano bylo 1 stopni, kiedy sie ta cholerna zima skonczy?
 
A u mnie dziś 7 stopni na plusie. Skończyłam robić porządki i idę zaraz z psiakiem na spacerek.
 
hej,
ale sie dzis zmachalam...musialam pieszo wracac z pracy bo moj chlop zapomnial ze konczymy razem i mi uciekl :-D mial wyciszony telefon i nie dalo sie do niego dodzwonic :-D prawie godzine czolgalam sie do domu :-p
dobrze ze pogoda ladna, bo inaczej to bym sie chyba zaplakala po drodze :-D
 
reklama
Do góry