reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

A ja się kochane tylko z Wami przywitam bo dzisiaj cały dzionek poza domem więc padnięta jestem .
Mam nadzieję że wszystkim pączusie smakowały bo mi tak i do tego jeszcze oponki mniam mniam ;-):tak::-)
 
reklama
Laski ale mam ubaw mój lokator chce zrobić pranie ale nie wie jak włączyć pranie, ponieważ mnie się wstydzi i wiadomo w jego kulturze kobieta jest ta niżej postawiona więc wstyd jak ona coś wie a mężczyzna nie więc tylko chodzi i zagląda, a mój P na górze płyty spisuje aby na ebay wystawić (zejdzie mu długo bo ma ich ok. 200) no i biedak tak się kręci w kółko, ale spytać nie spyta a ja świnia jestem i sama mu nie pokażę ani P nie zawołam skoro jego duma mu nie pozwala to moja też nie.
 
styna to niezłe miałaś widowisko.. haha


adeczka wiesz dzisiaj miałam o 100 razy lepszy dzień niż wczoraj , ale jak wróciłam... to masakra jakaś, znów wymiotowałam a późńiej plułam i smarkałam z krwią..
teraz mnie bolą wszystkie mięśnie od biegania po placu zabaw....

no i sobie odpoczywam... yhhhmam nadzieje że jutro bęe miałą lepszy dzionek ;-)
 
Powiedziałam P o całej sytuacji i jak zszedł lokator zaraz za nim przyczłaptał i pyta go ja włączyć automat na co P mu powiedział że nie wie i ma mnie zapytać, no i rad nie rad zapytał. No ale sam z siebie powiedział że pączki i faworki zrobiłam świetne i nigdy nie jadł czegoś takiego.
 
hmmmmmmmmmm dziewczyny gdzie się podziewacie?????????????? Siedzę sama w domu potrzebuję towarzystwa a tu echo na forum:(:(:(
 
reklama
Do góry